Найкращі дитячі ролики 2019 року в Україні

  діти на роликахСвята вже минули, на дворі новий 4717 рік…за китайським календарем. З цьогорічних моделей роликів на український ринок поки що встигнули потрапити тільки Rollerblade Microblade 2019. Тому в цій статті ми зробимо коротенький огляд найбільш популярних дитячих роликів і за 2018 рік. Ми не брали до уваги китайських ноунеймів – тільки фірмові ролики від перевірених часом виробників. Дитячі ролики найкращої якості за помірними цінами Ви можете знайти в нашому інтернет магазині за посиланням: https://rollerland.com.ua/ua/kids_roller_skates.

  Беззаперечним лідером продажів 2018 року була компанія Rollerblade. Цей виробник відомий тим, що використовує найбільш передові досягнення техніки для поліпшення якості своєї продукції. В першу чергу саме завдяки їм сучасні ролики мають той вид, який мають. Всі їх ролики якісні, надійні і зручні!

  Третє місце в нашому топі посідає модель Rollerblade Spitfire SL 2018-2018! Яскраві та стильні ролики з липучкою для хлопчиків та дівчат. Ідеальна збірка, розсувний механізм змінюється на чотири розміри, відмінна фіксація ноги, дихаючий черевик, чудово збалансовані колеса. Єдиним мінусом може бути хіба що наявність не топових підшипників, але для тих, хто вчиться кататись це швидше навіть буде плюсом, оскільки катання буде плавним без ривків.

  Друге місце посідає модель Rollerblade Comet 2018! В порівнянні з попередньою моделлю вона має дещо інший дизайн – поєднання чорного, сірого та білого кольорів з вкрапленнями салатового для хлопчачої моделі і сіро-біло-рожева гама для дівчаток. Вони так само розсуваються на чотири повних розміри, так що їх вистачить на кілька років катання. На них ідеально вчитись або просто кататись в своє задоволення. В порівнянні з Spitfire SL ціна на них є нижчою, хоча по якості вони майже не поступаються. Різниця в ціні становить приблизно 800 грн на даний момент.

  Rollerbalade spitfire gПерше місце посідає оновлена модель класичної серії Rollerblade Spitfire 2018! Це одна з найбільш улюблених і популярних серед ролерів модель роликових ковзанів. В них ідеальним є все – дизайн, ергономічність, збалансованість, якість. Вони є надзвичайно зручними і водночас стильними. Чорно-сіро-рожева модель для дівчат і чорно-сіро-синя модель для хлопчиків. В них надзвичайно легко і зручно кататись. Вони пасуватимуть як новачкам, так і досвідченим ролерам.

  В минулому році досить непогано продавались моделі роликів з попередніх колекцій: Rollerblade Bladerunner Phaser XR 2015, Fila j-one 2015, K2 Marlee Pro 2017, Rollerblade spitfire 2017, Powerslide Phuzion Fun 2015 та ін. Невеликий лайфхак для наших читачів: якщо ви хочете купити якісні ролики, але при цьому добряче зекономити – рекомендуємо Вам дочекатись появи на нашому ринку свіжих моделей. На ролики з минулорічних колекцій можна отримати непогану знижку. Різниці в якості ви не відчуєте, проте зможете зекономити до 30% від вартості!

  В 2019 році беззаперечний лідер з якості дитячих роликових ковзанів є компанія Роллерблейд та їх бестселер ролики для дівчинки Rollerblade Microblade G 2019

  дитячі ролики Rollerblade з захистом та шоломомВарто також зазначити, що ролики зазвичай купують не просто так, а в комплекті з захисними компонентами. В компанії Rollerblade зазвичай випускають ролики в 3 комплектаціях:

  • стандартна – сюди входять тільки ролики;
  • combo – сюди входять ролики, наколінники, налокітники і захист на зап’ястя;
  • cube – ковзани, наколінники, налокітники, захист на зап’ястя та шолом.

  Ви можете докупити собі захист окремо або користуватись своїм. Але досить часто при купівлі перших роликів купують саме комплекти з захистом. Ми теж за безпечне катання, тому радимо вам врахувати всі аспекти при купівлі роликів своєму малюкові.

  Поділись


  Новини партнерів