Набір шкарпеток: як зробити оригінальний подарунок?

  Якщо вагаєтесь чи варто дарувати шкарпетки, то зовсім даремно. Звісно ж це достойний подарунок, прояв уваги, турботи, але якщо річ іде про гарні, стильні сучасні моделі, або подарунковий набір шкарпеток. Отримати такий подарунок – справді приємно і так чуттєво. Адже є такий принцип – дарувати шкарпетки – означає проявляти турботу і увагу. Саме тому бабусі і мами ще з дитинства в’язали і клали під ялинку тепленькі панчішки. А зараз особливо модним стала традиція дарування носків серед молоді.

  Подарункові набори носків вже давно не дивують та набувають все більшої популярності.

  Шкарпетки у подарунок

  Подарункові набори носків вже давно не дивують та набувають все більшої популярності. Адже самі панчохи перестали бути простим, непримітним доповненням гардеробу. Сьогодні їм відведено особливу роль – працювати стильним доповненням чи яскравим елементом модного луку. Зараз є багато стилів, які передбачають яскраві, колоритні елементи одягу, якими сміливо можуть бути шкарпетки. Яскраві чи однотонні, кольорові, дизайнерські моделі з прикольними написами, цікавими принтами часто можна бачити на популярних особистостях, знаменитих блогерах. Ці сучасні ікони стилю задають напрямок модним тенденціям, а ми – їх прихильники охоче наслідуємо ці ідеї. Часто ми бачимо, що вони з допомогою оригінальних шкарпеток роблять пікантний акцент у своєму образі, додаючи зухвалості і роблячи лук мега крутим.

  Як, коли і кому можна дарувати набір шкарпеток:

  1. Коханим. Якщо хочете зробити креативний подарунок, який ще й буде корисним, сміливо даруйте набір носків. В каталозі 1and1 ви знайдете чудові дизайнерські панчохи для чоловіків та жінок. Крім того, ми доповнимо ваш вибір ексклюзивною упаковкою. Такий дарунок зігріє ніжки та підніме настрій дорогій людині. Доречним буде такий подарунок на Різдво чи Новий рік, та інші особливі дати.
  2. Батькам та родичам. Залежно від темпераменту людини, якій ви зібрались дарувати набори носків, обирайте вироби з більш стриманими чи навпаки розкутими малюнками та написами.
  3. Колегам. Якщо у вас сучасний колектив, а не штат з «нафталіновим» світоглядом, сміливо обирайте набір прикольних шкарпеток.
  4. Подрузі, другу. Хто знає їх вподобання краще за вас? Оригінальні шкарпетки з принтом обов’язково викличуть посмішку і будуть радувати ще довго обдаровану людину.

  Яскраві чи однотонні, кольорові, дизайнерські моделі з прикольними написами, цікавими принтами

  Головне правилом при виборі шкарпеток, як і будь-якого іншого подарунка – знати міру і не забувати про тактовність, притримуватись субординації. Також враховуйте щоб підійшов розмір виробу. А от за якість з 1and1 socks турбуватись не варто. Вся продукція вироблена з найкращої сировини.

  Тому безперечно, в нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати комплект для відповідного приводу і людини.

  Де купити подарунковий набір шкарпеток?

  Наша компанія 1&1 – перший український виробник шкарпеток з принтами. У нас ви виберете подарункові набори для вашого святкового приводу різної комплектації, це може бути сет з 3, 5, чи більше одиниць. Якщо знадобиться консультація, чи допомога менеджера, зв’яжіться з нами по вказаному телефону. До подарункових наборів у нас можна вибрати і упакування. У таких комплектах поєднуються якість, оригінальність та презентабельна подача, тому цей подарунок гідний стати найкращим.

  Поділись


  Новини партнерів