Мережа аптек «Viridis Pharmaceutical»

  Компанія Viridis – це мережа аптек, які працюють в найбільших містах України. Найцінніше в нашому житті – життя, а воно залежить від того, наскільки серйозно людина слідкує за своїм здоров’ям. Для підтримки нормальної життєдіяльності і гарного здоров’я потрібні якісні медикаменти, які постачаються добросовісними постачальниками від надійних і перевірених виробників.

  Один за найбільших в Україні асортимент доступних і сертифікованих ліків пропонує населенню аптека Вірідіс. Тут можна придбати товар будь-якого призначення і на будь-який гаманець. Аптека реалізує ліки комплексної та обмеженої дії, вітамінні комплекси, дитяче харчування, засоби жіночої гігієни, контрацептиви, біологічно активні добавки, гормональні препарати, лікарські трави і супутні товари (шприци, вата, бинти, пластир, антисептики, аксесуари для немовлят тощо).

  Політика компанії

  Аптека Вірідіс – це представник компанії «Денді-Фарм», яка спеціалізується на постачанні та реалізації товарів медичного призначення. Вірідіс з самого початку свого існування показала себе, як добросовісний та надійний учасник фармакологічного ринку в Україні. Команді фірми гарантує найвищу якість товару та достойний рівень сервісу. Асортимент складається виключно із медичних препаратів, які пройшли сертифікацію МОЗ в Україні. Клієнт в будь-якому разі не зможе придбати неякісний чи прострочений товар.

  Цінова політика аптеки Viridis направлена на рівень соціального та матеріального забезпечення українських громадян. Кожен клієнт зможе прийти в аптеку і придбати необхідний медикамент чи товар за доступною для нього ціною.

  Інтернет-мережа

  В епоху національної та світової діджиталізації  аптека Viridis намагається не відставати від інновацій. Для прихильників онлайн сервісів компанія відкрила інтернет аптеку Viridis, яка володіє дуже докладним та інформативним каталогом. Покупець може вибрати будь-який товар, оплатити його на сайті за допомогою банківської картки, та обрати спосіб доставки. Покупку можна забрати самостійно з аптеки, а є можливість замовити адресну доставку за окрему, проте невисоку ціну.

  В інтернет мережі можна придбати навіть рецептурні препарати, якщо покупець має відповідний лікарський рецепт. Наприклад, антибактеріальний засіб Амоксиклав відпускається виключно по рецепту, який необхідно отримати у свого лікаря. На сайті такі препарати позначені спеціальною позначкою https://viridis.ua/ru/preparat/amoksiklav/

  Асортимент аптеки

  В офлайн аптеці, а також на сайті компанії представлений солідний асортимент лікарських засобів та медичних товарів. Каталог, створений для клієнта, має зручну градацію по категоріям:

  • медичні препарати;
  • лікувальна косметика та косметологічні товари;
  • засоби для мами та дитини;
  • медичні товари;
  • біоактивні добавки;
  • догляд та гігієна;
  • фітопрепарати;
  • медтехніка;
  • продукти харчування, які включають мінеральні води, дієтичну їжу, льодяники та жувальні гумки.

  На сайті аптеки та в офлайн мережі вказана різна ціна на один і той же препарат, тому рекомендується проконсультуватись у фармацевтів компанії по телефону чи в самій аптеці.

  Замовлення та доставка

  Інтернет аптека Viridis пропонує клієнту розмаїття препаратів по привабливим цінам. Зробити замовлення можна на сайті, де також вказаний номер телефону для консультацій та вирішення різних питань. Мережа аптек регулярно проводить цікаві акції та знижки.

  Поділись


  Новини партнерів