Меблі для НУШ від виробника – Nailtd

  Шкільні парти від виробника

  Школярі потребують правильно облаштованого особистого робочого простору, в якому б дитина могла почитати книжку, зайнятися творчістю або навчатися. Такий простір потрібен школярам і вдома, і в школі. Завдяки меблям для НУШ від виробника Nailtd такий простір створити легко.

  Правильно організувати робоче місце для учня дуже важливо. Школярі проводять багато часу безпосередньо за навчанням – як у школі, так і вдома, виконуючи домашні завдання. Більшу частину часу дітлахи проводять сидячі, у одній позі. Правильний вибір шкільної парти та учнівського стільця впливає напряму на багато речей.

  Якщо вибрати дитячі меблі для навчання неправильно – шкільна парта та стілець незручні, не підходять школяру за розміром та мають неправильні кути нахилу, дитина:

  • Швидко втомлюватиметься. Затікатиме спина, шийний відділ, кінцівки. Довге сидіння у неправильному положенні за незручною шкільною партою відбивається на загальному самопочутті, а також може впливати на розвиток хвороб.
  • Інформація та нові знання засвоїтимуться набагато гірше, бо школяра відволікатимуть неприємні відчуття та почуття втоми.
  • При неправильному куті нахилу у учнівської парти освітлення буде падати не так, як належить. Це призведе до погіршенню зору у дитині.

  Стіл та стілець для школяра – важливий життєвий простір, від правильної організації якого залежить його здоров’я, самопочуття та успішність у навчанні.

  Купити шкільні парти від виробника в Україні

  Меблі на сайті nailtd.com.ua – від надійного і сумлінного вітчизняного виробника «Цвях». Шкільні парти відрізняються сучасним дизайном, різноманітні за стилем, яскраві та гарні – ідеально вписуються у стильові концепції Нової Української Школи. Крім того, меблі для НУШ від Цвях – зручні та надійні.

  Шкільні парти від виробника Nailtd:

  • Екологічні – виробляючи меблі для НУШ, Nailtd використовує екологічні нешкідливі матеріали. Безпечні фарби і лаки та інші матеріали – тільки з сертифікатами якості. Від перевірених постачальників
  • Конструкція стійка, не розгойдується і не ковзається
  • Міцні – витримують значні навантаження
  • Ортопедичні – не напружують спинний хребет школяра, сприяють розвитку правильної постави
  • Функціональні – зручні, практичні конструктивні рішення. Додаткові зручні функціональні деталі – полички для зберігання, гачок для сумки, жолобок для ручки та таке інше
  • Зручні – регулюються кути нахилу і висота виробів. Меблі здатні «зростати» разом з школярами та підлаштовуватися під зріс дитини

  Меблі для НУШ відповідають міжнародним і українським вимогам про якість та безпечність шкільних меблів, мають відповідні сертифікати. Парти, стільці та інші меблі цього виробника – надійні та безпечні, гарні та сучасні за виглядом, а ціни на ці вироби – конкурентні і доступні. Оптовим покупцям та постійним клієнтам – знижки та додаткові вигідні пропозиції.

  Сучасні парти:

  • Зносостійкі – витримають будь які пустощі та бешкетування дітлахів
  • Травмобезпечні
  • Мають гарний та спокійний дизайн та колір, приємний для ока
  • Надійні
  • Мобільні

  Nailtd пропонує до придбання шкільні парти, столи, стільці та крісла та інші шкільні меблі. Все що може знадобитися для оздоблення шкільного класу або особистого куточка школяра вдома – ви знайдете на сайті nailtd.com.ua.

  Зручні меблі для НУШ

  Меблі для НУШ – це зручні сучасні меблі, які виготовляють за державними стандартами. Меблі для школярів відрізняються від звичайних побутових меблів за багатьма показниками.

  1. Методи виробництва та якість матеріалів проходять підвищений контроль на безпечність
  2. Меблі мають відповідати розмірам та зросту, тому для кожного віку існує окрема лінійка продукції. Дуже зручні у цьому смислі розсувні конструкції, які можна врегульовати за нахилом та висотою
  3. Кольорова гамма вибирається з світлих, приємних оку кольорів. Темні та занадто яскраві меблі не підходять до навчального процесу
  4. Особливості конструкції – меблі для НУШ повинні бути зручні, комфортні, ортопедичні. Школяру повинно бути зручно, бо він проводить багато часу за шкільною партою. Незручні меблі можуть спровокувати болі в спині, впливати на швидку втомлюваність, а в найгіршому випадку – зіпсують поставу та призведуть до хвороби.

  Купуйте меблі для НУШ від виробника – якісні, гарні та за доступними цінами. Гарантуємо безпечність виробів, великий вибір моделей та швидку доставку по Україні. При особливих, нестандартних потребах замовника – виробимо меблі на замовлення, за вашими вимогами.

  Поділись


  Новини партнерів