Квартири в новобудові ЖК ДОК 32

  У промислово-будівельну групу «Ковальська», що самостійно виготовляє матеріали та зводить житлові комплекси, комерційні об’єкти, входить декілька підприємств, які спеціалізуються у різних сегментах галузі. Компанія створена на базі заводу залізобетонних виробів, що розпочав роботу у п’ятдесятих роках та працював навіть під час економічних криз, що постійно переслідують країну.

  Житлові проекти забудовника

  Група «Ковальська» звела та здала в експлуатацію не одну сотню споруд, самостійно розроблюючи технічну документацію, дизайн та архітектурне планування. Житлові комплекси, що належать до комфорт-класу побудовані у віддалених районах столиці, проте розташовані у місцях, які мають зручну розв’язку транспорту. Концепція, обрана асоціацією, дозволяє зменшувати вартість житлової площі, не економлячи на комфорті для мешканців.

  Компанія пишається житловими комплексами, збудованими на Харківському масиві, по вулицях Сікорського, Драгоманова та пропонує мешканцям Києва, області та інших міст сучасні квартири у ЖК ДОК 32.

   Характеристика житлового об’єкта

  Будівництво комплексу, що створюється в Оболонському районі, має завершитися до кінця 2021 р. Архітектура споруди комфорт-класу, розташованої біля набережної Дніпра, нагадує про корабельні доти та верфі, проте вписується у ритм сучасного мегаполіса. У оздобленні фасадів використані кольори та форми споруд, що зводилися на Рибальському острові.

  Каркас житлового будинку на 453 квартири виготовлений з монолітного залізобетону, стіни –з керамзитових блоків, товщина яких сягає 25 см. Фасад споруди утеплений плитами з мінеральної вати й штукатуркою. З великих металопластикових вікон Rehay відкриваються неймовірні краєвиди Дніпра та широкого проспекту Степани Бандери.

  Особливості та габарити житлової площі

  Молодятам, родинам без дітей у новобудові пропонують однокімнатні квартири на різних поверхах – від 8 по 25 житловою площею 32, 39 та 43 м² за вартістю квартир  від 1,599 млн, 1,830 млн та 2,052 млн грн відповідно.

  Чималим попитом серед тих, хто збирає кошти на купівлю житла, користуються двокімнатні квартири, які у новобудові відрізняються типом планування й мають площу 65 та 68 м ² за ціною від 2,998 млн гривень.

  Створюючи житловий комплекс асоціація «Ковальська» втілює сучасний архітектурний напрямок концепт-лофт, який характеризується використанням різноманітних оздоблювальних матеріалів, достатком простору, високими стелями. Родини з дітьми можуть придбати у новобудові дворівневі квартири на 3 кімнати житловою площею понад 88 кв. м.

  Переваги ЖК «ДОК 32»

  Мешканці комплексу не матимуть проблем з тим, аби як добиратися на роботу, бо недалеко знаходиться метро Поштова площа та ще одна станція Почайна. Є тут де й відпочити після важкого дня, подихати свіжим повітрям та провести час активно, адже у кількох кроках розташовані:

  • парк «Наталка»;
  • набережна Дніпра;
  • торгово-розважальний центр.

  У затишному й просторому дворі зводитиметься зона відпочинку, доступ до якої буде відкритим лише для мешканців житлового комплексу. Власники авто зможуть користуватися підземним паркінгом з ліфтом, що зупинятиметься на поверсі, а також тимчасовою стоянкою поруч з будинком.

  Поділись


  Новини партнерів