Кредит онлайн – оптимальне рішення, коли терміново потрібні гроші

  Кредит онлайн

  Ситуація, коли терміново знадобилися кошти, вже стала настільки звичною в нашому суспільстві, що дивної її точно не назвеш. Це може бути що завгодно: раптова відпустка, невідкладний ремонт авто або у квартирі, необхідність у дорогому лікуванні. Іноді знайти джерело екстреного фінансування не так вже і просто, але є безліч готових рішень, серед яких безперечним лідером вважається кредит онлайн.

  Чим така позика відрізняється від інших видів?

  Видають його не звичні нам банки або кредитні співтовариства, а мікрофінансові організації, чия діяльність спрямоване винятково на надання такого роду послуг. Юридичні особливості організації їх діяльність дозволяють набагато швидше обробляти звернення клієнтів і багато в чому спрощують процедуру видачі позички. Наприклад, на сайті https://qmoney.com.ua/uk можна оформити кредит онлайн на карту буквально за 10-15 хвилин.

  Ця ключова особливість дозволила МФО стати самим популярним варіантом для людей, яким негайно потрібні гроші. Оскільки принцип організації в них схожий, те й специфіка одержання позики теж буде однакова.

  Хто може отримати позичку через інтернет і що для цього потрібно?

  Клієнтом такої компанії здатний стати практично будь-який громадянин України, який досяг 18-літнього віку. Варто відзначити, що в деяких МФО ця цифра може бути трохи вища. Верхня границя також визначається власними правилами компанії по наданню послуг, але, як правило, позики онлайн доступні й пенсіонерам, наприклад, у Квікмані.

  Досить представити паспорт і ідентифікаційний номер платника податків і можна оформляти спеціальну онлайн-заявку. Крім цього, для одержання грошей знадобляться банківська картка будь-якого вітчизняного банку й мобільний телефон.

  Як відбувається подача заявки й видача позички?

  При зверненні до компанії вперше доведеться пройти процедуру реєстрації. Вона не займе багато часу, а надалі дозволить помітно скоротити одержання коштів при повторному користуванні послугами. Важливо дотримуватися точності, оскільки ці дані автоматично будуть переноситися у вашу онлайн-заявку, до заповнення якої ви можете приступити відразу після цього, щоб отримати кредит.

  У заяві на одержанню грошей, ви вказуєте суму, термін, а також власні дані, включаючи банківську карту. Уся інформація підтверджується. Залежно від політики компанії, методи можуть застосовуватися різні: підтверджувальні дзвінки, автоматична верифікація паспорта й карти і т.д. Наприклад, у Квікмані все реалізоване дуже просто, тому займає мінімум часу; в інших МФО – може розтягтися на годину або довше. Після вам залишиться тільки дочекатися схвального рішення.

  Важливо пам’ятати, що ця позика видається не як кредит готівкою, а перекладом на рахунок. Коли ви отримаєте підтвердження видачі кредиту й підпишете онлайн-угоду, чекайте зарахування грошей. Вам прийде повідомлення від вашого банку.

  Як виплачувати борг?

  Коли наступає час першого платежу, необхідно скористатися одним з наступних способів:

  • Перевести зі своєї картки в особистому кабінеті на сайті компанії, яка видала вам гроші в кредит. Як правило, такий спосіб не обкладається комісією або вона мінімальна;
  • Поповнити готівкою через термінали самообслуговування. Враховуючи їхню поширеність, це може зважати одним із самих зручних способів;
  • Заплатити через касу будь-якого банку. Для цього знадобиться довідатися точні реквізити свого платежу і. Недолік такого варіанта – часті черги й більша комісія.

  Але непередбачені ситуації можуть трапитися з кожним, тому не завжди є можливість погасити свій борг. Для цього є дуже зручна функція продовження строку. Вона активується за невелику плату й дозволяє відстрочити дату повного погашення позички.

  Сотні громадян щодня беруть гроші в борг у такий спосіб. З переваг вони відзначають:

  • Швидкість одержання;
  • Високий відсоток схвалення;
  • Простота повернення коштів.

  Це найпростіший спосіб дістати екстрені кошти з мінімумом документів і максимально швидко.

  Поділись


  Новини партнерів