Коли використовують розпошивальні швейні машини

  При пошитті виробів із трикотажу не обійтись без якісного розпошивального обладнання. Така техніка широко використовується при пошитті білизни, футболок, спортивних костюмів, дитячого одягу, інших різноманітних речей з матеріалів, які сильно тягнуться чи деформуються, для обробки зрізів тканин. Більшість професійних майстринь для виконання таких задач обирають швейні машини Janome знаменитого японського бренду, завдяки бездоганній якості і високим експлуатаційним характеристикам.

  Яке основне призначення таких пристроїв?

  Обробку країв різноманітних тканин виконують за допомогою спеціальних швів, які при необхідності здатні тягнутись разом з еластичним матеріалом і повертатись у вихідне положення. Такі вироби виглядають охайно, захищені від передчасного зносу. Міцні стібки не деформують полотно, не зачіпають окремі волокна. Завдяки відсутності виступаючої кромки над поверхнею тканини, в результаті контакту шкіри з матеріалом не виникає будь-яких подразнень чи почервонінь.

  Також таке обладнання просто незамінне для пристрочування тасьми, резинки, з’єднання стрічок чи будь-яких окремих деталей.

  Серед основних можливостей плоскошовних машин:

  • можливість використання на вибір однієї, двох чи трьох голок;
  • наявність функції декоративного шва;
  • максимально комфортна і оперативна робота, завдяки автоматичній системі заправки ниток і яскравій світлодіодній підсвітці: що особливо важливо при виконанні великих об’ємів робіт.

  Бездоганну якість швів на будь-яких матеріалах гарантують диференціальна подача тканини і вбудований регулятор тиску лапки.

  Автоматичний контроль натягу нитки запобігає пропуску стібків та стягуванню тканин різної щільності.

  Стальні протиударні каркаси забезпечують витривалість обладнання і стійкість до любих зовнішніх пошкоджень.

  Які особливості варто враховувати при покупці

  При виборі найбільш підходящих варіантів рекомендується обов’язково звернути особливу увагу на деякі моменти. Насамперед – це сфера використання і рівень майбутнього навантаження обладнання. Всі існуючі моделі можна умовно поділити на дві основні групи: промислові і побутові.

  Промислова техніка більш масивна і габаритна, здатна одночасно виконувати декілька операцій, працювати без простоїв напротязі довгого часу.

  Сучасне побутове обладнання коштує порівняно недорого, але теж оснащене достатньо широким функціоналом, тому відмінно підходить як для домашнього використання, так і невеликих ательє.

  Вигідно купити розпошивальні машини в Харкові можливо в інтернет-магазині «Janome». Представлена ​​на сторінках каталогів продукція, відрізняється високою якістю, відповідає всім необхідним нормам і вимогам.

  Поділись

  Свіжі записи:


  Новини партнерів