Книги українською мовою онлайн на платформі «БУКНЕТ»

  Споконвіку повита родимою красою і ласкавим Шевченківським словом, українська література в душі кожного українця ще змалечку. Сьогодні насолодитись сюжетами книг, пізнати рівень володіння усної, писемної літератури можна на платформі booknet.com, адже головне завдання онлайн бібліотеки – подарувати читачам різноманіття літературного жанру.

  Різноманітний світ літератури – онлайн-бібліотека

  Онлайн літературна платформа booknet.com – це найбільша електронна бібліотека української літератури. Каталог електронної бібліотеки зібрав чимало відомих творів. Знайти книгу можна за допомогою спеціальних розділів і зручним функціоналом сортування авторів/творів. За допомогою цього проекту засновники намагаються популяризувати українську мову і культуру, плекати любов до рідної літератури новим поколінням, пропонуючи читачам найкращі любовні романи, а також книги де можна ознайомитись з біографією та творами українських письменників.

  Рубрики онлайн-платформи booknet.ru

  Українська електронна бібліотека «БУКНЕТ» – це особливий шлях, який відкриває простір для більшої аудиторії цінителям художньої літератури. Перелік книжок в онлайн-бібліотеці включає традиційні розділи, улюблені жанри читачів. Знайти літературу за допомогою функціонала платформи нескладно, потрібно тільки перейти на розділ улюбленого жанру:

  • любовна віршована лірика;
  • романи про велике кохання і зраду;
  • корисні статті про науку і техніку;
  • класичні видання пригод, детективних романів, можна читати в будь-який час.

  На порталі boknet.com зібрані книги українською не лише українських авторів, а і світова художня література в перекладі на українську мову. Мета електронної бібліотеки полягає в популяризації високоякісної електронної книги.

  Література в житті людини – творчість і світогляд

  Платформа «БУКНЕТ» уособлює в собі регулювання функції культури, діалектичної рівноваги в читанні улюблених творів світової літератури мовою українського народу, даруючи приємні хвилини читачам. Скористатися електронною бібліотекою можуть люди різного віку. Сьогодні перегляд інформації на мобільних пристроях – це повсякдення сучасності. Знайти художні твори різних епох, жанрів можна на протязі кількох хвилин. Деякі твори відомих авторів видані в перекладі на українську мову вперше, тому прочитати їх за допомогою онлайн-бібліотеки можна швидше, ніж знайти примірник в перекладі.

  Художні твори — це наймогутніший засіб, який дозволяє людині зобразити душевні почуття, стан, свідомість, волю, характер особистості, дію в минулому, теперішньому, майбутньому часі. Творчість письменників буяє різноманіттям – це узагальнення життєвих ситуацій, створення особливого ставлення до подій на основі фантазії, людських мрій. Завдяки літературі, людина вчиться усвідомлювати, відчувати насамперед серцем, а потім розумом.

  Поділись


  Новини партнерів