Іін’єкції краси та ботокс, в чому різниця

  Кожна жінка прагне зберегти красу як можна довше і саме для цього вони відвідують косметологів та ретельно піклуються про своє обличчя та тіло. Одним з методів, які є майже такими ефективними, як і пластична хірургія є ін’єкції краси.

  Так, саме ін’єкції краси вирішують досить складні питання зі старіння шкіри. Цю процедуру застосовують і для підтримки краси, і у випадках, коли треба виправити ніс, вилиці або прибрати зморшки. Ефект омолодження дає чудовий результат і в більшості випадків знімає питання лягати під ніж.

  А все починалося з ботоксу

  Саме ботулотоксин розпочав шлях ін’єкцій краси і тоді його застосовували для прибирання зморшок. Зараз ботокс можуть використовувати для профілактики обвислої шкіри та для того щоб подолати целюліт або розтяжки. Є безліч прикладів, коли ботоксом так кололи обличчя, що воно ставало немов порцелянове. Коли ботулотоксин вводять в мімічні зморшки або в зморшки на лобі, то м‘язи розслабляються і людина вже не мружиться та і взагалі не може рухати цими м’язами. Коли м‘язи перестають так інтенсивно рухатися, то зморшки розгладжуються. Сьогодні є варіанти робити ін’єкції краси різними препаратами, щоб досягти бажаного результату і в результати мати нормальне обличчя, яке рухається. Якщо спеціаліст з досвідом робить процедури, то він точно зможе використати можливості ботоксу на користь для свого пацієнта.

  Отже, зараз доступні різні препарати, але загалом їх можна поділити:

  • натуральні – це природні речовини, складники дерми або ж вітаміни;

  • штучні – це полімери синтетичного походження.

  Різниця в тому, що натуральні препарати згодом розсмоктуються, а ось вже штучні залишаються на постійній основі.

  Натуральні речовини для ін’єкцій також показують досить гарні результати та можуть боротися зі зморшками та целюлітом. Натуральні речовини можна колоти всім, хто має проблеми із жирністю шкіри або сухістю. Також такі препарати попереджують старіння та можуть застосовуватися для молодих пацієнтів.

  Ін’єкції краси на натуральній основі мають властивість розсмоктуватися, тому такі процедури варто повторювати, щоб підтримувати результат.

  Одним із найбільш популярних сьогодні є препарат гіалуронової кислоти

  Сама Гіалуронова кислота є не тільки природним компонентом, але є частиною з’єднувальних тканин людини. За допомогою цього препарату проводять антивікові процедури, працюють з рубцями після вугрів. Крім цього, саме гіалуронова кислота допоможе змінити форму носа або підборіддя без хірургічного втручання. Значний плюс цього препарату – це низький рівень алергічних реакцій та легке сприйняття організмом. Приблизно через рік препарат розпадається на вуглекислий газ і воду і виводиться з організму. Сама процедура досить швидка і не потребує особливої підготовки. Після самої процедури пацієнт відчуває легку біль та є набряк покровів шкіри, який швидко проходить.

  Ін’єкції колагену займають 2 місце

  Цей препарат дуже гарно впливає на шкіру при цьому відновлює пружність покровів та додає міцності верхньому шару шкіри. Колагеном також корегують форму носа та губ, але результат варто підтримувати. Основний мінус цього препарату – це велика ймовірність алергічних реакцій. А ефект від процедури триває менше ніж при використанні гіалуронової кислоти, але результат помітний відразу.

  Основним критерієм, який має вас переконувати – це той результат, який ви хочете отримати. А ваш спеціаліст, який керує процесом має бути досвідченим і не наполягати на непотрібних процедурах або ін’єкціях. Гарний підбір плану процедур можуть зробити в спеціалізованій лікарні. Ви маєте отримати консультацію від 1 чи 2 спеціалістів, щоб мати смогу порівняти результат. Потім ви зможете зробити незалежний висновок.

  Поділись


  Новини партнерів