Яскравий корпоратив для кожної компанії

  Зазвичай, люди люблять планувати. А великі і малі компанії планують наперед і виважено. Тим більше, якщо це святкування важливої події за участі всієї команди! Як подбати про зручне місце, цікаву розважальну програму, смачну їжу та улюблені напої? Дуже просто! Організувати веселий і незабутній для кожного корпоратив у Львові на локаціях, які пропонує відомий готель Ramada Lviv.

  Легкий і цікавий спільний відпочинок гуртує колектив, допомагає зміцнити і поліпшити стосунки між співробітниками та керівництвом, підвищити ефективність роботи. Щоб корпоратив пройшов вдало, потрібно подбати про всі нюанси заходу – від трансферу, який, можливо, не стане зайвим, до розважальної програми з танцями, фотосесією, квестами, майстер-класами.

  Локації для кращого корпоративу у Львові

  В готелі Ramada Lviv для проведення корпоративів створено чудові локації – 5 банкетних залів, зі стильними інтер’єрами, зручними меблями, більшість – з власною інфраструктурою. На вибір пропонуються:

  • великий RamadaHall, розрахований на одночасний прийом до 180 гостей. Зал оформлено в класичному стилі, кольорова палітра – кремові i пастельні тони. Стіни прикрашають дзеркальні панелі. Вікна панорамні. Є виходи на літні майданчики, сцена, хол, гардеробна, санвузол;

  • стильний Absolute для розміщення до 80 осіб. Інтер’єр цього залу виконано в стилі LOFT – на стінах декоративна цегляна кладка, на стелі – планки зі світлого нефарбованого дерева. В приміщенні є камін, ніші для влаштування кенді-бару чи фуршетних столів. Зал має власний санвузол, 3 входи, вихід на літній майданчик;

  • затишний Terrace з елементами класичного інтер’єру, призначений для прийому до 80 гостей одночасно. Особливості локації – панорамні вікна, ніша для столів з десертами чи стравами для фуршету;

  • компактний NetHall з елементами стилю “модерн” є цікавим для проведення святкових фотосесій. На одній зі стін розташовані розсувні дзеркальні панелі, в ніші яких під час проведення корпоративів на Новий Рік або тематичних свят оформлюється креативна фотозона. Інфраструктура залу включає 2 входи, хол, гардеробну, санвузол;

  • новий дизайнерський і розкішний зал VIP-класу ComfortNeo, розрахований на 20-30 осіб. Великі панорамні вікна, бронзове напилення ексклюзивних настінних панно та дрібних елементів інтер’єру, зручно зоновані відпочинкова та обідня зони, дорогі, вишукані меблі. Кольорова гама – глибокий синій з вкрапленнями срібла і бронзи. Так, він сподобається тим, хто звик або прагне чогось ексклюзивного, розкішного і вишуканого і не звик собі в цьому відмовляти.

  У кожному з залів передбачено кондиціонування, опалення, денне та штучне освітлення. Для перегляду мультимедійних файлів наявні проектори і великі екрани. Обираючи один із запропонованих залів, ви обов’язково зможете влаштувати кращий корпоратив у Львові. А завдяки професійному обслуговуванню кожен з гостей буде повністю задоволеним.

  Замовити зал для корпоративу в Ramada Lviv

  Бронюючи банкетний зал під корпоратив, подбайте про наступні нюанси:

  • обирайте локацію з площею, на якій зможуть зручно влаштуватися всі запрошені гості;
  • продумайте та узгодьте з менеджерами оптимальний варіант розміщення столів;
  • замовте святкове меню (страви, напої);
  • подбайте про розважальну програму чи зверніться до спеціалістів за допомогою.

  Вже сьогодні замовити корпоратив у Львові в готелі Ramada Lviv пропонується на найкращих умовах. Зателефонуйте або зв’яжіться з працівниками готелю, щоб узгодити всі деталі.

  Поділись


  Новини партнерів