Як виглядати молодше та гарніше з SMAS-ліфтинг

  СМАС-ліфтинг обличчя – безопераційний апаратний метод, який заснований на дії ультразвуку на поверхневий м’язово-апоневротичний шар. Цей вид тканин формує каркас овалу, контури обличчя. Ультразвукова хвиля стимулює скорочення м’язів, в результаті чого наявний колаген ущільнюється, запускається синтез нових колагенових і еластинових волокон.

  Процедура недешева, проте має виражений ефект, проводиться 1-2 рази на рік.

  Переваги ультразвукової підтяжки обличчя і тіла

  Якщо порівнювати апаратний метод підтяжки обличчя з альтернативними процедурами, SMAS-методика має мінімум побічних ефектів і протипоказань, нешкідлива для здорової людини і дає чудові результати.

  До переваг неінвазивного ліфтингу відносяться:

  1. всесезонність, процедура не викликає порушень пігментації шкірного покриву;
  2. сумісність з будь-якими типами шкіри;
  3. атравматичність;
  4. відсутність реабілітаційного періоду;
  5. помітний ефект в будь-якому віці.

  Імпульси ультразвукового апарату діють на глибинному рівні і справляються зі значними віковими змінами.

  Показання та протипоказання до SMAS-ліфтингу

  УЗ-підтяжка обличчя, шиї, живота, зони декольте рекомендована при:

  • «Поплившому» овалі;
  • «Бульдожих» щоках;
  • носогубних складках;
  • опущенні віки, брови (як альтернатива ботулінотерапіі), куточків губ;
  • зниженні тургору, провисанні шкіри.

  Процедура підійде як молодим (від 25 років), так і віковими клієнтам зі схильністю до набряклості, гравітаційним типом старіння.

  При глибоких вікових змінах після СМАС-ліфтингу виконують лазерне омолодження, нитяне армування, ін’єкційну контурну пластику. Методика прекрасно поєднується з біоревіталізацією, мезотерапією, уколами ботокса, мікродермабразією. SMAS-підтяжка повертає обличчю молоді риси, що дозволяє зробити природною подальшу корекцію.

  До протипоказань відносяться вагітність, лактація, запальні процеси шкірного покриву, онкологія, наявність металевих імплантів в зоні впливу (виняток – зубні імплантати, коронки, встановлені раніше 4 місяців тому). Апаратний ліфтинг не рекомендований при порушеннях згортання крові, цукровому діабеті в стадії декомпенсації, при епілепсії.

  Як проходить процедура

  1. Майстер робить позначки у вигляді ліній на обличчі або тілі, за якими буде проходити насадка апарату.
  2. На попередньо очищену і продезинфіковану шкіру наноситься гель.
  3. Шкіру обробляють по наміченим ділянкам.

  Клієнт відчуває поколювання, хворобливі відчуття можуть віддавати зуби, однак анестезія не потрібна. Для особливо чутливих клієнтів за їхнім бажанням застосовується місцева анестезія.

  У мережі салонів TK Laser процедура проводиться з використанням апарату Hifu Eva українського бренду Medicalaser. Сеанс триває від 1,5 до 4 годин. Крім обличчя (вік, щік, нижньої частини) обробити можна також і інші ділянки тіла: шия, зона декольте, живіт, груди, стегна, сідниці, бічні частини спини.

  Результат SMAS-ліфтингу

  Ефект помітний відразу після відвідування салону і накопичується протягом 3-4 місяців, зберігається до 1,5-2 років. Протягом 3-4 днів можуть спостерігатися набряк і гематоми, які проходять самі по собі.

  Післяпроцедурний догляд

  На тиждень після ультразвукової підтяжки обличчя (SMAS-ліфтингу) варто виключити інтенсивні фізичні навантаження, протягом 2 тижнів – загар і банні процедури. Перед виходом на вулицю на оброблені ділянки рекомендується наносити сонцезахисний крем.

  Поділись


  Новини партнерів