Як вибрати вхідні двері і чим підвищити їхню надійність

  Перше враження про домівку створюють вхідні двері. Якщо вони добротні й водночас модні та сучасні, перша думка про хазяїв має бути позитивною.Окрім представницьких функцій цей атрибут виконує роль захисника мешканців та їхнього особистого майна. Тому він повинен бути міцним і надійним. Якщо все це не про ваші двері, мабуть, прийшов час їх поміняти на нові.

  Яким вимогам повинні відповідати вхідні двері

  Функціонал вхідних дверей зрозумілий навіть малій дитині. Вимоги, які пред’являють до цього атрибуту, є прямим наслідком їхнього призначення. Отже, перелік обов’язкових вимог:

  • удароміцність;

  • ідеальний збіг габаритів;

  • практичність матеріалу;

  • вогнестійкість;

  • високий рівень звукоізоляції;

  • якісна теплоізоляція;

  • відповідний дизайн, що не створює дисонансу з оточуючим ансамблем;

  • на вироби офіційних дилерів має розповсюджуватися гарантія.

  Замовляючи виготовлення дверей, варто звертатися до перевірених фірм з гарною репутацією. Якщо ви вирішили співпрацювати з маловідомою компанією, перевірте, чи є в них сертифікат якості.

  Які матеріали використовують для виготовлення вхідних дверей

  Існує кілька перевірених варіантів, з яких можна обирати, орієнтуючись на їхні переваги та вади:

  1. Метал. Металеві двері – зразок надійності та безпеки. Для виробництва застосовують два види матеріалу: алюміній і сталь. Алюмінієві вироби дешевше і легше. Сталь виглядає і є більш надійною, що позначається на вартості готової продукції. Термін експлуатації металевих конструкцій може складати більше 30 років.

  2. Деревина. Вироби з деревини мають відмінні звукоізоляційні та теплоізоляційні властивості. Вони екологічні й дуже естетичні. Але вони менш надійні, бо їх можна пробити сокирою. До того ж деревина досить гігроскопічна, що неприйнятно в умовах підвищеної вологості.

  3. Металопластик. Головна перевага матеріалу – доступна ціна, обумовлена низькою собівартістю виробництва. Матеріал досить безпечний, але небажаний, коли мова йде про місцевість з морозним кліматом. Теплоізоляція металопластика недостатня, щоб забезпечити комфорт мешканців під час серйозних мінусових температури.

  Під час остаточного вибору матеріалу для вхідних дверей варто пам’ятати, що нерозумна економія може обернутися лихом і матеріальними втратами.

  Як підвищити надійність вхідних дверей

  Якщо вам є, що втрачати, і на душі неспокійно, замовте броньовані двері. Їх виготовляють відразу з декількох шарів металу. Конструкцію підсилюють ребрами жорсткості та елементами, що приховують щілину між отвором та стіною.

  Також виробники пропонують варіанти з протизнімними штирами та спеціальними додатковими елементами – антизрізами.

  Сьогодні кожен домовласник має можливість вибрати двері, що будуть йому до вподоби. Дизайн виробу може підкреслювати статус хазяїв або навпаки, служити скромним прикриттям для приватного життя медійної персони. В усякому разі двері повинні бути міцними, озброєними мінімум двома замками та ланцюгом. В ідеалі мешканці повинні організовувати додатковий захист у вигляді камери зовнішнього спостереження.

  Поділись


  Новини партнерів