Як вибрати промислові ворота?

  Це ворота, які використовуються в промислових залах, складах і на заводах. Вони повинні відрізнятися за параметрами та матеріалом від тих, що встановлені у приватних будинках. Промислові ворота мають чудову теплоізоляцію, стійкі до інтенсивного використання та негативного впливу зовнішніх атмосферних факторів. Сучасні компанії пропонують енергоефективні рішення для різних кліматичних сезонів. Додаткові аксесуари підвищують зручність використання воріт і полегшують щоденну експлуатацію.

  Через великі розміри, які вони часто мають, в їхній конструкції можна додатково встановлювати прохідні двері, вікна та вентиляційні решітки. Якщо ви вирішите вибрати секційні ворота, повинна бути можливість замінити окремі панелі, не розбираючи інші.

  Види промислових воріт

  • Секційні

  Вони часто використовуються в промисловості через те, що економлять простір. Також їх можна встановлювати практично на будь-яких типах об’єктів. Вони відчиняються вертикально, тому простір перед будівлею та всередині не заповнений.

  Ці ворота виготовляються зі сталі, алюмінію та комбінації цих матеріалів. Також можна використовувати вікна чи засклені елементи – залежно від ваших індивідуальних потреб. У випадку багатьох складських приміщень або виробничих цехів важливо підтримувати постійну температуру – тоді застосовуються секційні двері, утеплені пінополіуретаном.

  Щоб забезпечити максимальну ізоляцію від зовнішніх факторів, використовуються нижнє, верхнє та бічне, а також міжсекційні ущільнення. У промисловості секційні двері зазвичай відчиняються за допомогою автоматичного приводу, що збільшує щоденне використання.

  • Розсувні

  Інколи немає можливості встановити секційні ворота. Тоді варто подумати розсувні, які відчиняються вздовж фасаду будівлі назовні. Ці ворота можуть бути як одинарними, так і подвійними. Проста структура воріт гарантує, що ними легко користуватися щодня. Двері можуть мати хвіртку, вікна з акрилового скла чи вентиляційні решітки.

  • Швидкісні

  Вони використовуються у приміщенні. Їхнє призначення – ізолювати окремі приміщення, щоб розмежувати їх і підтримувати постійну температуру. Зазвичай такі ворота виготовляють із ПВХ-матеріалу, він надзвичайно стійкий і доволі м’який, щоб його можна було використовувати у швидкісних конструкціях.

  Швидкісні двері не займають багато місця – вони згортаються в шахту у верхній частині стелі. Такі ворота характеризуються високою швидкістю руху, вони доступні в автоматичному та ручному варіанті. Якщо використовувати привід, встановлений датчик відкотить перешкоду, коли ворота з нею зіткнуться. Це додаткова перевага (особливо у випадках, коли ворота встановлені в місці, де працює багато людей).

  Це найбільш популярні види промислових воріт. Незалежно від конструкції, вони допомагають оптимізувати робочий простір. Ці ворота дуже міцні, стійкі до корозії, надійні та довговічні. Ресурс їхніх пружин розрахований на 100 тисяч опускань і піднімань, це приблизно 17 років інтенсивного використання. Тож це чудове рішення для різноманітних промислових об’єктів.

  Поділись

  Свіжі записи:


  Новини партнерів