Як підібрати колір ролет день ніч?

  Ролети – важливий елемент декору. Це не тільки виразна прикраса, а й необхідне обладнання. На їхню функціональність впливає як прозорість матеріалу, так і його відтінок. Тож, вибираючи тканинні ролети день ніч, зверніть увагу на їхнє оформлення. Дізнайтеся, які кольори будуть «працювати» найкраще.

  Що врахувати при виборі кольору ролет?

  Прозорі ролети для вікон – популярне рішення. Вони нейтральні й оптично освітлюють інтер’єр, а також поєднуються з білими віконними рамами. Якщо вам потрібен кращий захист від світла, варто вибрати тканину з меншою прозорістю. Компанія Вітраж має значний асортимент ролет у різних дизайнерських рішеннях. Тож можна вибрати найкращий варіант відповідно до функціональних і естетичних потреб.

  Деякі віддають перевагу білим ролетам. Та це не найкращий вибір, адже цей колір може створити надто стерильну атмосферу. Ба більше, матеріал швидко забрудниться. Який колір денних та нічних ролет вибрати? Дуже популярні бежеві, світло-коричневі та сірі моделі. Вони універсальні, тому впишуться в будь-який інтер’єр. Такі ролети створюють затишну й елегантну атмосферу. Вони також не надто виділяються кольором, що робить їх дещо спокійнішими. Інтенсивні смужки можуть привертати увагу та навіть відволікати.

  Як підібрати колір ролет відповідно до декору?

  Надзвичайно важливий критерій вибору – підбір ролет до декору. Якщо відтінок домінує серед прикрас і аксесуарів, багато людей також намагаються поєднати його з віконним оформленням. Це цікаве рішення, та важливо не перестаратися. Наприклад, інтенсивні червоні смуги можуть надмірно стимулювати й навіть подразнювати око.

  Чорний або глибокі відтінки синього, навпаки, часто змушують нас почувати себе пригнічено, викликаючи поганий настрій. Найбезпечніше й водночас наймодніше рішення – приглушені, яскраві, природні відтінки. Щоб правильно вибрати колір ролет день ніч, враховуйте умови освітлення, призначення приміщення та стиль декору. Завдяки цьому ви зможете підібрати найкращий відтінок. Пам’ятайте, що легкі, приглушені кольори працюють найкраще.

  Як вимірювати ролети день ніч?

  Потрібні точні виміри, щоб конструкція добре прилягала до вашого вікна. То як виміряти вікно, щоб насолодитися ідеально підібраним і практичним оздобленням? На відміну від зовнішнього вигляду, це легке завдання. Вам потрібна лише відповідний вимірювач (наприклад, рулетка) і блокнот, щоб зберегти всі заміри. Якщо ви хочете встановити ролети в касету на вікні, потрібно знати три виміри:

  • ширина скла;

  • ширина скла з планками;

  • висота скла.

  Ширина ролет повинна відповідати ширині скла з планками. Якщо у вас є вікна без них, то додайте до ширини приблизно 3 см. У свою чергу, довжина жалюзі відповідає довжині самого скла. Часто компанії, які продають ролети, пропонують безкоштовний виїзд замірника – тоді ви зможете не перейматися й довіритися спеціалістам, щоб одразу отримати комплексну послугу.

  Поділись


  Новини партнерів