Як оформити весільну залу повітряними кульками?

  Повітряні кулі – звичний декоративний елемент для різних подій. Часом, коли люди шукають оригінальні весільні прикраси, то просто не зважають на кульки. Деякі також відмовляються від них через асоціації з дитячим балом або сприймають як нудну прикрасу шкільної дискотеки. Тим часом повітряні кулі здатні стати стильним і яскравим акцентом. Аeromania Львів доводить це, демонструючи, як можна ефектно використати їх в оформленні.

  Як прикрасити локацію?

  Для того щоб весілля справило враження, варто подбати про святкові прикраси з повітряних куль (бажано, у значній кількості). Скромні «пучки» з трьох кульок, подекуди прикріплені до стін і стелі, не надто вражають. Та кульки коштують значно менше, ніж, наприклад, квіткові прикраси. Тож у цьому випадку можна не боятися зосередитися на кількості.

  • Повітряні кулі як прикраса весільних воріт або арки

  Стіна з повітряних кульок може стати дуже цікавим фоном для фотосесії. Тоді чому б не поставити її біля фотокабіни? Якщо ви не плануєте таку розвагу, то повітряними кульками завжди можна прикрасити арку. Біля неї молодята можуть читати обітниці чи просто проходити гості, щоб дістатися до безпосереднього місця святкування.

  Це може бути конструкція, що стоїть окремо та побудована спеціально для цієї мети. Також – просто гарно обрамлений вхід у весільний зал, де наречених зустрінуть хлібом-сіллю. Саме на цьому місці буде зроблено багато фотографій, тому варто подбати про візуально привабливий фон для них. Повітряні кульки стануть чудовим рішенням.

  • Гірлянди та написи з кульок

  Повітряні гірлянди будуть значно кращим варіантом, ніж одиничні кульки. Їх можна повісити всередині весільного залу чи між деревами, коли веселощі проходять на відкритому повітрі. Окрім гірлянд (а іноді навіть замість них), подібним чином можна використовувати написи з глянцевих блискучих куль у формі літер. Це можуть бути імена чи ініціали молодят або слова, пов’язані з почуттями (наприклад, написи Love, кохання, любов).

  • Гелієві кулі як прикраса столу на весіллі

  Можна підібрати такий дизайн кульок, аби вони відповідали колірній гамі весілля. Повітряні цифри чи літери – чудова ідея для розмітки столів. Завдяки їм гості легко знайдуть свої місця. Якщо ви віддасте перевагу традиційній «карті» перед входом і віньєтці на обкладинках, то спробуйте прикрасити столи ефектними букетами з кульок (від кількох до десяти). Вони будуть мати ефектний вигляд здалеку, а зблизька не завадять спілкуванню гостей (як це іноді буває з класичними прикрасами).

  Кульки – універсальний спосіб оформити будь-яку весільну локацію. Вони створять святковий настрій і залишать приємні спогади про важливу подію.

  Поділись


  Новини партнерів