Як обрати якісну та комфортну дитячу піжаму

  Для дитини сон – не лише відпочинок, а й час для психологічного розвитку дитини. Якщо малюк під час сну почуватиме себе комфортно, то можна гарантувати, що у нього і в його батьків буде гарний настрій протягом усього дня. Міцний та щасливий сон будь-якої дитини залежить від зручного ліжка, оптимальної температури повітря, привабливого та комфортного одягу для сну. Зараз можна купити дитячу піжаму у будь-якому стилі. Виробники пропонують різноманітні піжами для хлопчиків та піжами дівчачі, які сподобаються кожній дитині. Завдання батьків – обрати якісний одяг для сну серед такого різноманіття. Слід зауважити, що краще не намагатися зекономити на одязі, оскільки дитячий текстиль не тільки прикрашає дитину, але й впливає на її здоров’я. Потрібно пам’ятати, що неякісні матеріали можуть визвати алергічну реакцію, нервозність у дитини.

  Особливості якісного одягу для сну

  Дитячі піжами повинні відповідати таким стандартам:

  • натуральність;
  • використання м’яких тканин;
  • комфорт;
  • сезонність;
  • яскравість та привабливість.

  Якщо для дорослих цілком нормально спати без одягу взагалі, то дитина під час сну часто позбувається ковдри та замерзає, тому літня, зимня, демісезонна піжама – це те, що необхідно кожному малюку. Потрібно пам’ятати, що краще витратитися на якісний дитячий текстиль, аніж на ковдру, яка під ранок вже буде валятися на підлозі.

  Який дитячий текстиль не потрібно купувати

  Одяг для сну дитини повинен виглядати яскраво та привабливо, а не дорого та багато. Спеціалісти не рекомендують купувати одяг з шовку чи атласу, оскільки в ньому дитині точно не буде зручно. Краще купити якісну дитячу піжаму з бавовни, сатину, байки та інших натуральних матеріалів. Також не рекомендується купувати одяг з великою кількістю прикрас та застібок, оскільки під час сну дитина може поранитися. Краще практичну купити дитячу піжаму, аніж одяг з безліччю аплікацій, які можуть відклеїтися у будь-який момент. Також не рекомендується купувати довгі піжами дівчачі, оскільки вони зовсім незручні й зранку маленька принцеса точно не буде в гарному настрої, оскільки заплутається в довгому подолі сорочки.

  Який розмір піжами обрати

  Ідеальний варіант – коли піжама впору дитині. Зараз піжами для хлопчиків і дівчат пропонуються у широкому різноманітті. Якщо батьки бажають зекономити, то вони зазвичай кують одяг на розмір більше. Тут важливо пам’ятати, що піжама не повинна бути зовсім великою, оскільки вона може сповзати, перекручуватися, коли дитина повертається уві сні. Не слід купувати й малі за розміром піжами, оскільки вони точно будуть здавлювати тіло дитини.

  Які піжами найкращі

  Якісною та стильною вважається піжама La Perla. Бренд пропонує різноманітні кольори та стилі як для дівчат, так і для хлопців різного віку за розумними цінами. Широкий асортимент допоможе кожному найти той самий одяг для сну, який буде найулюбленішим та самим комфортним. Важливо лише обрати правильний розмір. Ще слід обирати продукцію перевірених виробників.

  Поділись


  Новини партнерів