Як модно одягатися підлітку осінню

  Осінь 2020 обіцяє бути м’якою та затишною, синоптики прогнозують аж два бабиних літа! Як одягти підлітка, аби дитині було зручно, а серед друзів ваша донька чи син виглядали стильно?

  У тренді цього року залишається зручність та мобільність, тому улюблені кросівки та спортивний стиль будуть цілком доречними. Крім того, дитячий стиль, у порівнянні з дорослим, відрізняється більшою сміливістю у виборі кольорів.

  Актуальні кольори

  Яскраві неонові кольори будуть актуальними у поєднанні зі спокійними та нейтральними та при помірному дозуванні. Досить кількох полос, окремих елементів. Сучасні дитячі спортивні костюми зазвичай враховують цю тенденцію, тож вибрати буде з чого.

  Якщо бажаєте дібрати модний, але більш стриманий колір, то актуальними цієї осені будуть усі відтінки жовтого, червоний, коричневий, зелений та м’який синій. Зупиняйтеся на цих кольорах, добираючи водолазки та футболки.

  А от купуючи дівчинці куртку на осінь, зупиніть свою увагу на ніжних рожевих відтінках, особливо у поєднанні зі сріблястим. Цієї осені таке поєднання в тренді.

  Дитячий оверсайз все ще в моді

  Залишається з нами і оверсайз, без якого вулична мода дітей сьогодні неможлива. Зручні, затишні та стильні речі оверсайз полюбилися і дорослим, і дітям, та, схоже, не збираються нас покидати. Але цього року надайте більше уваги багатошаровості. Це саме той випадок, коли підлітку можна спокійно дати можливість проявити фантазію. Будь-яке поєднання буде доречним.

  Мілітарі-стиль

  Мілітарі-стиль крокує планетою вже кілька років. Комуфляжні мотиви все так же актуальні, до того ж, практичні.

  Косухи та тренчі

  З верхнього одягу популярні куртки-«косухи» зі шкіри чи деніму та подовжені однотонні яскраві тренчі.

  Біні та помпони

  Що на голову? Залишаються найпопулярнішими шапки-біні та шапки крупної в’язки з великими помпонами.

  Обов’язковий одяг у гардеробі підлітка

  Обов’язково в шафі доньки чи сина мають бути світшот, худі, джинси з завищеною посадкою. Худі комбінують з водолазкою, футболкою. Світшоти дають змогу проявити свій смак. Вони прикрашаються різноманітним декором – паєтками, аплікаціями, написами.

  Дівчаткам варто придбати напівпрозору сукню з фатину – дуже модно та романтично!

  В гардеробі також традиційно має бути сорочка в клітинку. Обирайте крупну клітину. І, звичайно, не забувайте про просторі футболки.

  Головне правило – вашій дитині повинно бути зручно та комортно.

  Поділись


  Новини партнерів