Ефективність дії ліків при захворюванні печінки

  Ключові особливості таблеток Дарсіл

  Останнім часом все більшої популярності набирають гепатопротектори – особливі лікарські засоби з доведеною ефективністю. Їх дія спрямована на захист, відновлення і підтримку основних функцій печінки. Одним з найбільш затребуваних є Дарсіл, який відноситься до поширених фітопрепаратів. Він випускається у вигляді круглих, світло-помаранчевих або темно-помаранчевих таблеток, поверхня яких двоопукла, іноді з білими вкрапленнями.

  Засіб успішно себе зарекомендував в лікуванні різних захворювань печінки на будь-якій стадії. Його призначають при цирозах і хронічних гепатитах, в тому числі, вірусних. Також Дарсіл ефективний при отруєнні грибами, солями важких металів и отрутохімікатами. При необхідності препарат використовується для профілактики токсичних хімічних уражень. Незважаючи на виключно натуральну основу, перед застосуванням необхідна консультація з лікарем.

  захворюванні печінки

  Як препарат впливає на організм і коли він протипоказаний

  Висока ефективність хімічної формули обумовлена унікальною діючою речовиною. З екстракту плямистої розторопші отримують силімарин – групу флавоноїдів, об’єднаних під загальною назвою. У складі ліків вони доповнені ретельно підібраними допоміжними речовинами:

  • картопляним крохмалем,

  • кристалічним цукром,

  • лактозою,

  • карнаубським воском,

  • стеаратом кальцію,

  • легким карбонатом магнію,

  • моногідратом та іншими речовинами.

  Біоактивні компоненти здатні працювати в двох напрямках, захищаючи від руйнування здорові тканини і сприяючи відновленню вже пошкоджених клітин. Вони нейтралізують негативний вплив вільних радикалів в печінці і запобігають руйнуванню клітинних структур. У той же час прискорюють місцеві регенеративні процеси, зменшують вироблення запальних цитокінів, нормалізують ліпідний обмін і активність печінкових ферментів.

  Дарсіл

  Завдяки цілеспрямованому впливу компонентів, препарат нормалізує біохімічні показники функціонального стану печінки. В ході клінічних досліджень були отримані дані про його ефективність і безпечність. Доведено, що Дарсіл не тільки істотно покращує загальний стан пацієнтів з патологіями печінки, але і збільшує тривалість життя при важкій стадії цирозу. При цьому він благотворно впливає на організм, однак деякі протипоказання все ж таки існують:

  • підвищена чутливість до будь-якої речовини зі складу,

  • вагітність і грудне вигодовування,

  • загострення хронічних ерозивних і виразкових захворювань шлунка.

  Крім того, засіб з обережністю застосовується при міомі матки, ендометріозі, карциномі передміхурової залози, матки, яєчників і молочної залози. Це пов’язано з тим, що при різних гормональних порушеннях можливий небажаний естрогеноподібний ефект і погіршення ситуації.

  Поділись


  Новини партнерів