Доставка продуктів у Києві — безпечно й вигідно!

  Останнім часом у Києві та інших великих містах можна спостерігати стабільне зростання попиту на послуги фірм, що спеціалізуються на доставці продуктів харчування, товарів повсякденного попиту. Можна, звичайно, списати ріст затребуваності такого сервісу тільки на пандемію COVID-19, але ця тенденція спостерігається не перший рік. Час — найдорогоцінніший ресурс, і все більше людей це розуміють, а тому обирають та замовляють товари в інтернет-магазинах.

  Великий вибір, приємні ціни, бонуси за покупки

  Щоб зберегти час та гроші, достатньо обрати гарний сервіс доставки продуктів харчування. Інтернет-магазин «ФРЕШ ДОСТАВКА» уже більше 10-ти років забезпечує клієнтів свіжими якісними товарами.

  По асортименту та цінам компанія може гідно конкурувати з невеликими магазинами та навіть мережевими супермаркетами. Що можна купити з упевненістю у якості та зі швидкою доставкою додому можна подивитися тут. У каталозі цього онлайн-сервісу завжди в наявності бакалійні, молочні, товари, хлібо-булочні, кондитерські вироби, м’ясні та рибні напівфабрикати, свіже м’ясо, риба, яйця, овочі та фрукти й інші продовольчі товари від виробників з України, Європи.

  Авторизовані користувачі отримують гарантований бонус — 3% від кожного замовлення зараховується на додатковий рахунок. Коштами, що повертаються кешбеком, можна розрахуватися вже за наступне замовлення. На відміну від переважної більшості продавців, компанія не обмежує клієнтів у використанні бонусів, тому ними можна розрахуватися за будь-які товари частково або повністю.

  Зручне замовлення та швидка адресна доставка

  Конкурентні ціни на всі групи товарів — важлива, але не єдина перевага для бережливих господарів і господинь, які обрали «ФРЕШ ДОСТАВКА». Замовити усе необхідне можна під час короткої перерви на роботі та навіть коли стоїш у нескінченній транспортній корці.

  У особистому кабінеті можна у вільний час сформувати список бажань, щоб потім придбати усе необхідне в пару кліків. Доставка замовлень співробітниками сервісу виконується у зазначений при оформленні часовий проміжок, без запізнень. Компанія має кол-центр, оператори якого здатні дати ґрунтовну відповідь на запитання клієнтів.

  Безпечна доставка продуктів під час пандемії COVID-19

  В нашій країні сьогодні досить складна ситуація із захворюваністю населення, викликана пандемією вірусу COVID-19. Діють посилені санітарно-гігієнічні вимоги до діяльності сервісів доставки. Керівництвом компанії «ФРЕШ ДОСТАВКА» були вжиті додаткові заходи, щоб гарантувати клієнтам 100% безпеку під час отримання замовлень.

  У сервісі можна цілком безпечно замовляти продукти харчування для себе та рідних похилого віку, яким не варто наражати себе на небезпеку відвіданням оффлайн магазинів. Живіть смачно та будьте здорові!

  Поділись


  Новини партнерів