Діаграма Ганта онлайн в Бітрікс24

  Щоб керівник зміг максимально ефективно працювати і завжди тримати ситуацію під своїм контролем, потрібно запастись не тільки певними знаннями, але й відповідним програмним забезпеченням. В наш час є дійсно безліч програм, які допомагають контролювати процес управління, слідкувати за виконанням робочих проектів та інших задач. Однією з таких корисних програм можна назвати саме діаграму Ганта, якою варто вправлятися онлайн, контролюючи своєчасне виконання всіх завдань. Ця діаграма є доступною на Бітрікс24 и використовувати її можна безкоштовно, випробувавши продуктивність і надійність такого пристосування.

  Детальніше про знамениту діаграму Ганта

  Діаграма Ганта позиціонується, як безкоштовне розширення для роботи онлайн і якісного контролю виконання поставлених задач. Якщо розглядати характеристики цього зручного розширення детальніше, то варто згадати про наступні:

  • дозволяє виконувати керування завданнями, в рамках конкретної робочої групи;
  • відкрита для кожного учасника проекту, який над ним трудиться;
  • кожен учасник отримує можливість бачити роботу інших та планувати свою;
  • діаграма виступає наочним відображенням часових рамок проекту, в правильній послідовності;
  • розширення дозволяє переглядати робочі задачі в вигляді графіку чи списку;
  • завдання легко можна створювати самостійно, користуючись уже наявними, стандартними шаблонами;
  • діаграма дозволяє тримати в полі зору, як виконані, так і ще не виконані завдання;
  • розширення грамотно керує завданнями і контролює їх;
  • розширення допомагає вмістити на одній сторінці стисло всю інформацію, яка стосується виконуваного проекту.

  Так, саме діаграма Ганта позволяє зручно керувати проектами і завжди тримати руку на пульсі їх виконання, що точно сподобається діловим особистостям.

  Де в інтернеті знайти діаграму Ганта

  Щоб знайти і безкоштовно використовувати діаграму Ганта, варто просто зробити перехід на Бітрікс24. Саме тут можна ознайомитись з повним описом додатку, та запустити його безкоштовну роботу. Сайт зручний для перегляду на мобільних і комп’ютерах, саме тут можна знайти скріншоти із зображенням того, як працює програма і що вона вміє.

  На сайті можна знайти не тільки цю корисну діаграму, а й інші програми, для успішного виконання управлінської роботи та інших проектів. Відвідавши сайт, можна відразу ж приступити до роботи, оцінивши переваги зручного, простого і ефективного сервісу. Всі можливості Бітрікс описані в окремому розділі, а також тут зібрана інформація про цінову політику, партнерів та застосунки, з якою можуть ознайомитися всі охочі.

  Поділись


  Новини партнерів