Де в Україні отримати дійсно якісні знання з Lean?

  Методологія Lean, або, Ощадливе Виробництво, сьогодні завойовує все більше прихильників серед тих, хто хоче отримувати максимальний прибуток з мінімальними втратами. Амбітна мрія сьогодні стала реальністю завдяки розробці філософії Lean компанією Toyota для усунення відходів та неефективності у виробничих операціях. Підходи та інструменти Lean стали настільки успішними, що їх стали використовувати у виробництві в усьому світі. Не є виключенням і українські компанії, які прагнуть через інструменти та технології Lean завойовують серця споживачів, надаючи продукти та послуги найвищого класу з мінімальними втратами.

  Lean – це систематичний метод, заснований на неухильному прагненні до усунення всіх видів втрат для підвищення продуктивності. І сьогодні українські підприємці опікуються питанням «Як скоротити витрати та забезпечити безперервне функціонування компанії, налагодити процеси так, щоб надавати вчасно споживачам товари та послуги?».

  Відповідь на це питання – імплементувати принципи Lean. Довести кожному співробітнику його цінність. Клієнтоорієнтувати кожного, хто бере участь у виробничих та організаційних процесах. Залучити кожного в трансформаційні процеси. Для досягнення цього компаніям варто мати серед персоналу Lean-лідерів: людей, яких здатні трансформувати компанію та перебудувати всі процеси з урахуванням підходів Ощадливого виробництва. Керівник з досконалим знанням Lean-підходів та умінням використати їх для оптимізації процесів на підприємстві організує виробничий процес таким чином, щоб забезпечити виробництво більшого обсягу продукції при менших зусиллях, на менших виробничих площах і устаткуванні при повному задоволенні очікувань споживачів.

  Якісні знання з Lean надає Бізнес Школа КРОК – єдиний в Україні ліцензований екзаменаційний центр Міжнародної Незалежної Ради Lean Сертифікації (IIBLC, Бельгія, Антверпен). Навчальні матеріали програми підготовки до іспитів з Lean відповідають міжнародним стандартам, а заняття проводить сертифікований викладач, який має багаторічний практичний досвід імплементації Lean у підприємства України. По закінченню підготовчої програми слухачі складають кваліфікаційні іспити на рівні Зелений Пояс, Чорний Пояс та рівень Чемпіон з Lean, результати яких перевіряються міжнародною радою експертів в Бельгії. Такі сертифікати підтвердження знань визнаються у всьому світі та є дійсним підтвердженням компетенцій фахівця з Lean.

  Тож побудуйте внутрішні процеси компанії в стилі Lean, щоб досягти високої вмотивованості та залученості персоналу, конкурентоспроможності, можливості приймати та виконувати більшу кількість замовлень, неперевершеної якості, економічного зросту та стрімкого розвитку підприємства в цілому – разом з Бізнес Школою КРОК!

  Оксана Сєдашова, PhD, керівник проектів та програм
  Бізнес Школа КРОК
  www.bs.krok.edu.ua

  Ми на карті:
  Київ, вул. Лагерна 32
  +38 (044) 455-69-81

  Поділись


  Новини партнерів