Де шукати первинну нерухомість без посередників?

  Якщо ви хочете купити квартиру в новому будинку або зробити вигідну інвестицію в комерційну нерухомість, яка знаходиться в новобудові, то потрібно відшукати об’єкт, що відповідає всім вашим потребам. Щоб зробити це без посередників, швидко та ефективно, пропонуємо використовувати спеціалізований портал новобудов, на якому представлена повна інформація по житловим комплексам, клубним будинкам, забудовникам.

  Сервіс Вдома Онлайн дозволяє дізнаватися про пропозиції девелоперів, порівнювати ціни, знайомитися з проектами у повному обсязі – з переглядом фото, відео матеріалів, даних про характеристики квартир і самого будинку. Це зручно, тому що всі ЖК зібрані в одному місці, а на самому сайті ви можете з легкістю керувати пошуком потрібного об’єкту первинної нерухомості, використовуючи фільтри.

  Все про новобудови на одному порталі

  Кожний проект, який представлений на порталі, має ретельний опис – про комплекс, актуальні ціни, особливості планування, характеристики будинку, локацію, відгуки таємних покупців. Тому ви можете безкоштовно отримати інформацію щодо:

  • категорії житла (Економ, Комфорт, Бізнес, Еліт);
  • розвиненості навколишньої інфраструктури (які об’єкти розташовані поблизу житлового комплексу – дитячі садочки, школи, ВУЗи, магазини, торговельні центри, ресторани, кінотеатри, паркові зони, спортивні заклади, медичні установи, зупинка громадського транспорту та ін.);
  • облаштування внутрішньої території (дизайнерський ландшафт, дитячі та спортивні майданчики, наземний і підземний паркінг, власні магазини, пекарні, зони відпочинку, колясочні зони);
  • параметрів квартири (вид ремонту, висота стелі, планування, наявність системи індивідуального опалення, наявність лічильників енергоресурсів, протипожежних дверей, панорамних вікон, балконів, лоджій, терас, патіо);
  • вартості нерухомості, можливості придбання квартири або комерційних площ на умовах розтермінування.

  На Вдома Онлайн є дані про компанії забудовників, документи, що надають право власності чи оренди земельної ділянки, ведення будівництва. Якщо ви оберете нерухомість, яка повністю вас влаштовує, то зможете зв’язатися з представниками забудовника через контакти, надані на сайті.

  Переваги використання сервісу Вдома Онлайн

  Користування порталом для пошуку нерухомості в новобудовах є безкоштовним. Сервіс є зручним інструментом, за допомогою якого агенти або приватні особи з легкістю знайдуть квартиру, апартаменти, площі під бутік, торговий центр, офіс в сучасному житловому комплексі з розташуванням у потрібному районі. В будь-який час на Вдома Онлайн ви можете переглядати актуальні пропозиції забудовників.

  Поділись


  Новини партнерів