Часодії

  Кожна книга для дітей та підлітків — це неначе таємничий захопливий світ, в якому навіть дорослий зможе відчути себе дитиною. Сьогодні можна знайти літературу минулих століть і творіння сучасних авторів, в читання яких хочеться зануритися з головою. Це насправді дивовижно, коли вже через декілька перших сторінок читач починає відчувати себе частиною чогось нового, більшого за свою повсякденну реальність. Часодії — бестселер сучасної письменниці Наталії Щерби — саме така історія; вона не лише змінює уявлення про книги, а й пропонує ключ до дверей у новий фентезі-всесвіт.

  Взявши одного разу участь у конкурсі дитячої літератури у жанрі фентезі, авторка здобула перемогу. Ця подія стала вельми значущою в житті письменниці. Історія, яка відкрила перед Наталією Щербою нові горизонти, згодом стала відомою в різних країнах: книга Часодіїперекладена українською, польською, чеською мовами, підкорює серця книгоманів в різних куточках світу. Не лише в книгах можуть бути закарбовані слова чи вчинки, які нас надихають, але вони є і в реальності. Подібні життєві зміни стають прикладами для багатьох юних читачів, які прагнуть чогось досягти, але сумніваються у власних силах. Наталія Щерба своїм прикладом надихає кожного помічати красу навколо, не применшувати ціни й важливості спроб на шляху до здійснення бажань, бути сумлінними й вперто рухатися за своєю метою, навчитися спостережливості та довіри. Будь-який літературний твір — це певне віддзеркалення внутрішнього світу автора. Тож перелічені прагнення, які надихають кожного читача пригод на Осталі та Ефларі на нові звершення, можна спостерігати й на сторінках серії «Часодії»: Часодії купити можна у офіційних представників Видавничого дому «Школа» у своєму місті.

  Насичене й сповнене пригод життя Василини

  Література формує в людині образне мислення, витончений смак, світобачення, збагачує тезаурус. Однак, важливо читати не лише навчальну літературу, а й художню, бо завдяки останній можна не лише відпочити, але й помріяти,знайшовши місце сили та натхнення. Україна багато років знайома з творчістю письменниці Наталії Щерба. Герої її книг потрапляють до нових світів у небачені пригоди, долають безліч перешкод, розвивають таланти, проявляють відвагу, самовдосконалюються й знаходять нових друзів. Цикл «Часодії», яке пропонує купити українською видавництво Школа, щороку збільшує аудиторію своїх прихильників. Це геть не дивно, адже авторський стиль Наталії Щерби ніби занурює книголюбів у вир шалених подій, де вони разом із персонажами можуть відчути себе немовби частиною описаного дійства. Коли ж історія завершується, з нею неможливо розлучитися: герої залишають по собі те, над чим справді варто поміркувати.

  Часодії всі частини розподілені так:

  1. Часовий ключ. Перша книга познайомить із головною героїнею циклу — Василиною Огнєвою та її ріднею, з якими у дівчини склалися не найкращі стосунки. Відчуваючи дивовижне захоплення від майбутніх пригод, разом із нею читачі пізнаватимуть фентезійні світи й особливості часодійства, щоразу заглиблюючись в цікаві переплетіння доль, невипадкові зустрічі та низку подій, що поступово приведе до непередбачуваної кінцівки. Ця частина чудово змальовує, якою є ціна справжньої дружби, адже опинившися в батьковому будинку, оточена непривітними братом і сестрою, Василина усвідомила значення своїх стосунків з Льошкою — з другом, який був її відрадою, завжди підтримував та захищав. Але життя приготувало героїні нові непередбачувані пригоди. Вона потрапила до світу часівників Ефлари (двійника Землі); там дівчина втратить єдиного вірного друга й муситиме знайти натомість нових однодумців у боротьбі за власне життя й добробут свого світу.
  2. Часове серце. З другою частиною фентезійного циклу українська аудиторія поглибила свої знання про часодійну магію, дізналася про різних представників світу Ефлари й Остали. Основні події відбуваються на Осталі: Василина має низку переваг перед іншими ключниками. Хоча загроза зіткнення згаданих світів минула, але багато чого потрібно вирішити й узгодити, щоб досягти рівноваги в часодійному світі.
  3. Часова вежа. У цій частині герої повертаються до Часівного світу. Василину чекають уроки в новій незвичайній школі та довгоочікувана зустріч з Астаріусом. На жаль, коли йдеться про порятунок світу, історія не може уникнути втрат. Героїня втратила найкращу подругу фею Діану. Але є шанс врятувати її життя, хоча для цього доведеться здолати нелегкий шлях через долину Старочасів. У цій частині читачі дізнаються, чи зробить Василина такий рішучий крок, чим завершиться святкування Нового року для юних часівників та яка загроза чатуватиме Феша після дня Подарунка під подушкою?..
  4. Часове ім’я. Кожен житель Ефлари знає, наскільки важливо зберігати у таємниці власне часове ім’я. Адже знаючи його, вороги можуть використати це проти часівника й зачасувати його. Недосвідчена Василина була необачною, тож їй загрожує небезпека. Але є ті, хто бажає допомогти юній часівниці подолати труднощі. Стане відомо, яку підказку дівчина отримала в гільдії віщунів від сліпої Агати та як це допоможе в розгадуванні таємниці чорного ключа. А ще варто пам’ятати про клокерів, бо, можливо, один із них приховує свою справжню сутність…
  5. Часограма. Хитрий Астрагор знаходить для себе нове тіло, Олена Мартинова будує нові підступні плани, буде багато втрат. День народження Василини перетвориться на засідку. Відкриється ще кілька підказок з історії часівного світу, зокрема чому саме Феш цікавить Астрогора. Василина покращуватиме свої знання з керування тікером, у цьому їй допоможуть дідусь Хардіус та Міракл.
  6. Часова битва. Остання книга серії, в якій розгортаються важливі події, як-от вирішальна битва, перерозподіл ролей, розгадка накопичених таємниць та ін. Ця частина детально описує мудрість та відвагу Василини. Яка доля чекає на Нортона старшого і Феша? Яких нових союзників знайде дівчинка та чим завершиться коронація?

  На сторінках циклу «Часодії» Ви поступово дізнаватиметесь: ким насправді була мати Василини, чим характеризується відсторонене холодне ставлення до дівчини з боку батька, які іпостасі приховує у собі дідусь Хардіус, які справжні мотиви у Астрагора та багато іншого.

  Для палких шанувальників циклу видавництво «Школа» пропонує купити також видання «Часодійна книга», де зібрано таємничі записи про життя героїв, історію давніх часів, зародження й розвиток часодійства, історію різних родин часівників та безліч інших цікавинок.

  Всесвіт цікавих книжок для прихильників фентезі

  Завдяки співпраці Наталії Щерби з харківським видавництвом «Школа» читачі можуть познайомитися з дивовижними світами авторки українською мовою:

  • «Часодії»
  • «Лунастри»:

  – «Стрибок над зорями»

  – «Політ крізь камені»

  – «Кроки в безмежжі»

  – «Танок білих карликів»

  • «Чароділ»:

  – «Чародільський браслет»

  – «Чародільський князь»

  – «Чародільський град»

  • «Фініста» (новинка 2022 року):

  – «Сонний дім».

  Кожне видання сповнене несподіваними подіями, зустрічами та магією. Нові можливості, які виникають у героїв, вимагають від них пройти безліч випробувань на мужність, відданість друзям, чесність, сміливість. Магічні дари також мають наслідки й впливають на характери персонажів: це і формування витримки та сили волі, долання труднощів під час вдосконалення свого дару, відчуття необхідності йти за покликом серця й залишатися собою.

  Інтернет-магазин schoolbook.com.ua — онлайн-книгарня з різноманітною дитячою літературою, великим асортиментом фентезі-бестселерів українських та європейських авторів. Тут можна придбати повну колекцію книг автора Наталія Щерба Часодії серії в подарунковому виданні зі шкіряним браслетом. Безкоштовна доставка в межах України поширюється на замовлення від 400 грн. На сайті також можна оплатити покупку книжковою тисячею — коштами, нарахованими в межах програми єПідтримка. Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/

  Поділись


  Новини партнерів