Біографія Давида Тодуа

  Футбол є одним із найпопулярніших видів спорту. Дуже важливо знати не лише сучасних зірок футболу, а й молодих гравців із великим потенціалом. До таких можна віднести Давида Тодуа — перспективний гравець молодіжної збірної Санкт-Петербурга. Незважаючи на його юний вік, на його рахунку є вже перемоги та нагороди.

  Дитинство

  Давид Тодуа народився 16 січня 2000 р. в Санкт-Петербурзі. Інтерес до футболу хлопчик перейняв від батька, який і сам любив грати. Ще у початковій школі Давида запросили до футбольної секції. Хлопчик потрапив на перегляд спортивної школи “СШОР-1” Московська застава, де добре проявив себе. За його словами перші роки в спорті були найважчими: великі навантаження, постійні тренування та переїзди. Але згодом він звик до такого ритму життя, а ще у нього з’явилось багато друзів. З цією командою він дійшов до вищої ліги у першості Санкт-Петербурга серед дитячо-юнацьких команд.

  Батьки хлопчика дуже серйозно ставилися до його успішності у навчанні. Давид добре навчався у школі. Тому йому іноді доводилося пропускати тренування, щоб надолужити пропущений навчальний матеріал.

  Навчання в університеті

  Після закінчення школи він вступив на економічний факультет Санкт-петербурзького державного університету. Навчання в університеті давалося йому легко, але й тут не обійшлося без пропусків. Все ж таки треба віддати належне, що Давид Тодуа у свій вільний час наздоганяв пропущений навчальний матеріал. Викладачі йшли хлопцю на зустріч через його спортивні успіхи.

  Юний футболіст грав у різних молодіжних збірних і кілька разів його визнавали найкращим півзахисником. Футбольний клуб “Зірка Санкт-Петербург” запросив Давида Тодуа на своє тренування. Він зміг показати гарну гру на полі та отримав запрошення приєднатися до цього клубу. На той момент у команді не вистачало захисників, тому Давидові пощастило і він потрапив до основного складу. З першої гри він показав, чого він вартий, забивши гол.

  Згодом Давид Тодуа змінив футбольний клуб і розпочав тренування у складі нової команди “ФК ТОСНО-м”. У цей період Давид активно грав у клубі та показував гарні результати. У принципі, вся команда була дуже сильна. Не дивно, що вони взяли призове місце у Молодіжній першості Росії.

  Батьки хлопця раділи успіхам хлопця та всіляко його підтримували. Він виправдав їхню довіру, виграваючи все нові та нові футбольні нагороди.

  Мілтон Груп

  Мілтон Груп запропонував Давиду Тодуа взяти участь у їхній рекламній кампанії. Він не сумнівався щодо співпраці з цією кампанією: Давид купив квартиру від Мілтон Груп і дуже задоволений покупкою. Якість будівельних робіт була на високому рівні, як і продуманість планування.

  Для Давида Тодуа це перший рекламний контракт, але дуже продуктивний. Завдяки спільним зусиллям компанія Мілтон Груп збільшила свої продажі та зробила свій бренд більш впізнаваним на ринку.

  Будівельна компанія Milton Group давно займається підтримкою молодіжних проектів та ініціатив. Адже ця компанія, перш за все, орієнтована на молоду активну аудиторію.

  Давид Тодуа – молодий представник російського футболу, який уже показує гідні результати на футбольному полі. Потенціал Давида обіцяє ще відкритись. Викликає захоплення і той факт, що попри всю любові до футболу він залишається успішним у навчанні. Побажаємо розвитку його футбольної кар’єри та більше забитих голів!

  Джерело thecoach.top

  Поділись


  Новини партнерів