Безконтактна доставка їжі: безпека у пріоритеті

  У сьогоднішньому світі, як ніколи, цінується ресурсність та здоров’я. Нехтуючи рекомендаціями епідеміологів, можна надовго забути про амбітні плани і задуми. Ось чому все більше підприємців виявляють соціальну відповідальність, впроваджуючи обслуговування онлайн. Приклад тому — безконтактна доставка піци у Lа П’ЄЦ https://lapiec-pizza.vn.ua/. Чому це так важливо?

  Актуальність безконтактної доставки

  Ще у 2019 році за даними статистики піца очолила рейтинг найпопулярніших продуктових товарів, які замовляють додому. Однак тоді ще не стояло так гостро питання високих епідеміологічних ризиків. А у 2020 саме вони змусили тисячі українців вперше скористатися можливістю отримати необхідні товари додому з кур’єром. Серед них були і готові вечері та обіди з https://lapiec-pizza.vn.ua/ . Свої послуги співвітчизникам у великих містах запропонували відомі сервіси, які спеціалізуються на доставці їжі та промислової продукції. Міжнародні франчайзингові мережі також зробили акцент на індивідуальному обслуговуванні.

  Чому ж це сьогодні мегаважливо? Перебуваючи у супермаркетах у пошуку необхідних продуктів, часто неможливо вберегтися від атаки небезпечних вірусів. Але ж їжа потрібна усім і люди ходять у крамниці за звичкою (навіть якщо хворіють). Інколи покупці перебувають там в інкубаційному періоді хвороби, не знаючи про власний стан. Невидимий ворог-вірус може оселятись на візках, купюрах, торбинках, інших місцях торгового залу. Не всі користуються антисептиками, перуть чи вчасно замінюють маски. Саме тому високі ризики залишаються. Знаючи це, свідомі українці обирають безпеку. Спостерігається значне зростання кількості онлайн замовлень після введення карантину, а також – збільшення числа позицій у чеках вдвічі, а то і втричі.

  Як це працює?

  Найзручніше купувати необхідні товари там, де існує можливість їх вибору у віддаленому форматі. Зазвичай у солідних фірмах, на сайтах присутня повна інформація про асортимент і варіанти розрахунку. Вказуються кілька контактів для телефонного спілкування. Менеджер повідомить, коли орієнтовно чекати замовлене. Найбезпечніше здійснити безготівкову оплату та взагалі не контактувати з кур’єром. Це особливо актуально, якщо в оселі проживають старенькі люди. Безконтактне обслуговування — ідеальний варіант власної безпеки та дієвий спосіб захисту своїх рідних. При цьому зайвий час не витрачається на покупки (часто незаплановані та спонтанні).

  Переважна більшість фірм у період карантину радує споживачів акціями і подарунками, що завжди тішить. Деякі пропонують цілодобову доставку заради зручності споживачів. Чому ж не скористатись таким комфортним сервісом? Спробуйте і бережіть родину! Замовляйте улюблену їжу і доповнення до неї швидко, з комфортом!

  Поділись


  Новини партнерів