Ambassador – ароматна кава на щодень

  Сучасний ритм життя занадто стрімкий і кожній людині потрібно зранку налаштуватися на гарний настрій і позитив, щоб «триматися на плаву» у цьому світі. Чашки ароматної кави збадьорить, подарує неповторний після смак, який залишиться на весь день. Систематично споживаючи напій, можна не тільки підвищити рівень працездатності, але й стимулювати розумову діяльність, знизити ризик виникнення багатьох хвороб. Це пов’язано з тим, що напій містить антиоксиданти, які оптимізують діяльність імунної системи організму. Але ця дія  відбувається за умови, якщо кава натуральна і правильно обсмажена. Але де можна придбати таку каву, адже в ринковій сфері продажу багато неякісного товару.

  Інтернет-магазин Ambassador – правильний вектор вибору

  Продукція, яку реалізує магазин https://ambassador.cafe/ua виробляється в Польщі на фабриці «Strauss Coffee». У 2016 році на її базі була створена унікальна кофейна мануфактура. Для виробництва кофейного продукту використовується високотехнологічне інноваційне обладнання – професійний ростер «Probat». Пристрій для обжарювання кофейних зерен виготовлений із особливу сплаву, що витримує високі температури. Баристи контролюють потік гарячого повітря. Процес обжарювання триває близько 20 хвилин. За цей час в зернах зберігаються всі корисні інгредієнти. На виході спеціалісти отримують продукт високої якості з унікальними смаковими властивостями. Важливою умовою реалізації є негайне запаковування зернової і молотої кави після охолодження в спеціальні повітронепроникні багатошарові пакети.

  Високоякісна продукція поступає прямими лімітованими поставками в інтернет-магазин, тому реалізується недорого.

  Позиції каталогу

  На віртуальних полицях можна побачити надзвичайно велику ексклюзивну колекцію свіжо обсмаженої coffee Ambassador Fresh в зернах і меленої. Розфасовка – 1кг, 200гр. Перед тим, як замовити товар на https://ambassador.cafe/ua/kava.html, його можна порівняти і дізнатися про характеристики смаку – насиченість, солодкість, гіркоту, ноти; регіон збирання сировини, рекомендований спосіб заварювання. Крім кави можна замовити чай і різноманітні аксесуари, скористатися порадами фахівців щодо споживання напою.

  Товар розрахований на різні смаки споживачів:

  • міцний італійський еспресо «Supreme Strength»;
  • кенійська, індонезійська кава з фруктовими нотами;
  • індійська арабіка з вишуканим пряним ароматом;
  • бразильська делікатна «Yellow Bourbon» з легкою кислинкою.

  В магазині практикуються знижки до 10%. Ціни доступні. Доставка здійснюється по Україні: кур’єрською службою і Новою поштою. Умови дивіться на сайті.

  Здійсніть замовлення і подаруйте собі незабутні хвилинки радості!

  Поділись


  Новини партнерів