3 Практичні Поради Як вибрати дитячий велосипед?

  Для початку дитячі велосипеди відрізняються розміром від велосипедів для дорослих (за розміром колеса, а не рами). Навіть якщо ми говоримо про велосипед із колесами певного розміру, висота стояння та висота сидіння серед виробників можуть різко відрізнятися. Хоча велосипед може бути рекламований для 5-річного віку, деякі 5-річні малюки крихітні, а інші великі. І тому в жодному разі такий велосипед не підійде обом одразу.

  При цьому, ви можете знайти велосипед потрібного розміру без спроб і помилок. Ми хочемо допомогти вам розібратися, як найкраще підібрати велосипед, в такому інтернет-магазині, як mybuy24.net. Ось 3 поради, які допоможуть вам придбати велосипед потрібного розміру вперше.

  1. Дізнайтесь, який розмір колеса підходить вашій дитині

  Дитячі велосипеди різняться за розміром, діаметром коліс. Найменші велосипеди на педалі починаються з 12-дюймових коліс, тоді як великі – аж до 24-дюймових коліс. Коли дитина готова до 26-дюймових, як правило, вона готова до їзди на дорослому.

  Таблиця відповідності.

  Зріст дитини, см:  Розмір коліс велосипеда, дюйми:
  80 – 100 12
  90 – 110 14
  100 – 120 16
  110 – 130 18
  120 – 140 20
  130 – 150 24
  Понад 150 дитині пора підбирати дорослий велосипед.

   

  2) Виміряйте зріст вашої дитини

  Наступне, що потрібно зробити – це виміряти свою дитину. Не пропускайте цей крок і не дійте навмання!

  Вирішальним фактором є внутрішня довжина ніжки вашої дитини. Вона описує відстань між підлогою та пахом, надає інформацію про те, чи може ваша дитина досягати підлоги обома ногами на мінімальній висоті сідла дитячого велосипеда. Цей контакт із землею з обох сторін повинен бути завжди забезпечений і особливо важливий для перших вправ, оскільки він забезпечує дитині необхідну безпеку.

  Отже, висота тіла дитини або вік можуть бути лише орієнтаційним фактором при виборі підходящого дитячого велосипеда.

  Якщо ви купуєте велосипед у подарунок, ви все одно можете попросити батьків дитини виміряти її за вас. Не забудьте записати ці вимірювання та зберегти їх для нашого наступного кроку.

  3) Знайдіть потрібні характеристики для велосипеда, який вас цікавить

  Тільки тому, що ви думаєте, що вашій дитині, мабуть, потрібен 14-дюймовий велосипед, це ще не означає, що будь-який велосипед 14″ підійде. Різні велосипеди мають різну висоту стояння та висоту міні/макс.

  Не всі виробники велосипедів перераховують висоту стояння для велосипедів. Якщо все-таки перелічено, вам слід порівняти її з ростом вашої дитини. Висота стояння – це висота верхньої трубки рами велосипеда, де ваша дитина буде розташовуватися, коли стоїть однією ногою над кожною стороною велосипеда. Це означає, що зріст вашої дитини повинен бути хоча б таким же як висота стояння. В ідеалі має бути трохи більше місця для того, щоб дитина змогла комфортно маневрувати велосипедом.

  І пам’ятайте!

  Ідеальний дитячий велосипед має надійну раму, яка гарантує стабільну керованість. Велосипед також повинен бути виготовлений з високоякісних компонентів і повинен відповідати даним вашої дитини.

  Поділись


  Новини партнерів