Сергій Бабкін зізнався, чи планує і далі співати російською

Український виконавець Сергій Бабкін розповів про майбутнє свого російськомовного репертуару. В інтерв’ю “24 каналу” артист зізнався, чи відмовиться він від нього і чи буде в майбутньому писати російською. Як пояснив музикант, на концертах він співає те, що підходить під контекст.

Зараз Бабкін мало співає російською, а на деяких концертах зовсім не згадує про пісні, написані цією мовою. Проте, повністю відмовлятись від них не планує.

“На кожному концерті я співаю те, що, на мою думку, відповідає моменту. Цього року я справді виконую набагато менше старих пісень, на багатьох концертах взагалі не співаю нічого російською. Тому що так відчуваю, саме так мені підказує серце. Але взагалі від будь-яких своїх пісень ніколи не відмовлюся. Вони написані від щирого серця і відображають те, ким я був у той момент”, – заявив Сергій.

Музикант додав, що з 2016 року практично вся його творчість україномовна.

“Починаючи з 2016 року, дев’яносто відсотків моїх пісень написано українською. Альбом “Музасфера”, який вийшов 2018-го, взагалі складається виключно з україномовних треків. Але, якщо за якихось умов у майбутньому у мене народиться пісня російською, я не буду двічі думати, записувати її чи ні. Це і є свобода. І саме свободою духу та волі ми відрізняємося від наших сусідів”, – наголосив Бабкін.

Поділись


Новини партнерів