Євген Кошовий розповів про родичів, які перебувають на окупованих територіях

Український гуморист, актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий розповів про родичів з анексованого Криму та на окупованій частині Луганської області. В інтерв’ю “КП в Україні” артист зізнався, що розчарований у родині. У його близькому оточенні немає проросійських шанувальників, але з приводу сім’ї вирішив не конкретизувати – через матір, яка переживає.

Євген зазначив, що мама плаче, коли він висловлюється про родичів радикально.

“Я не можу сказати, що на Луганщині чи Харківщині орієнтувалися на Росію. Такого не було. Я українську мову вивчив на Донбасі. У мене була дуже класна вчителька, я їй дуже вдячний за те, що вона навчила мене українській мові. І я отримав українську освіту на Донеччині. У нас дуже багато людей спілкувалися українською. І українською нам викладали у коледжі. Ті, хто хотів, можливо, і орієнтувалися на Росію. Від Луганська до російського кордону – 80 км. Хтось їздив на заробітки туди. Але в мене не було такого, що моє оточення, в якому я ріс, або мої родичі орієнтувалися на Росію,” – наголосив уродженець Харківщини.

Кошовий зазначив, що його родина розірвала всі контакти з родичами дружини Ксенії з Ялти, які мають проросійські погляди. Дружина гумориста також тяжко переживає через це.

“Звичайно, складно було сприймати, коли вона сидить у підвалі в бомбосховищі з двома дітьми, з двома мамами і відправляє своїм рідним фото, відео всього, що відбувалося тоді в Маріуполі, Бучі, Гостомелі, Ірпені… У перші два тижні з них сторони жодного слова навіть не було написано. А потім написали: “Ой, Ксюшенько, ми вас так любимо, приїжджайте, ми вас захистимо”. Ідіть ви за російським кораблем зі своїм захистом! Ви вже “звільнили” нас достатньо. Потім ще тиждень Ксюша їм надсилала щось, а у відповідь їй надіслали букву “зет”. Все, немає більше в Ялті родичів,” – висловився Євген.

Варто зазначити, що Євген Кошовий народився у Харківській області. В 1989 році його родина перебралася до Луганської області.

Поділись


Новини партнерів