Колишня дружина Дмитра Ступки показала доньку і назвалася поганою матір’ю

Колишня дружина Дмитра Ступки, білоруська модель та телеведуча Поліна Логунова, перебуває з їхньою спільною донькою Богданою у США. На своїй сторінці в Instagram жінка показала нове фото з дівчинкою.

На знімку донька актора та відомої блогерки позує у комбінезоні на тлі басейну. У неї – розпущене волосся, яке дістає до зап’ясть.

“Мені часто здається, що я погана мама, що я цілую мало, хоча цілую постійно, що приділяю мало часу, хоча ловлю хвилини з нею. Мені здається, що я мало дарую їй себе. Мої подруги кажуть, що я класна мама (і за це їм спасибі), але завжди чогось не вистачає для самої себе, то у всіх мам так? – поцікавилася Логунова у підписі до фото.
Поліна додала, що пологовий біль коштував того, щоб вона обзавелася такою дитиною:

“Я відчуваю, що готова була б просто 100500 разів [перетерпіти] біль пологів (які я пам’ятаю досі), аби мати це чудо світу у своєму житті”.

Також модель зазначила, що не має наміру заводити інших дітей:

“Ця дівчинка в’є з мене мотузки і мені навіть не хочеться більше дітей, бо мені здається, що я не хочу ділити ні з ким любов до неї. Щоб вона була однією моєю дитиною, якій я можу віддавати все серце. Це взагалі нормально?”

У коментарях передплатники зазначили, що Богдана дуже схожа на батька, а також похвалили за зовнішність:

  • “На тата дуже схожа”.
  • “Волосся”.
  • “Серця мами вистачить на всіх діток, важливо, щоб це були плоди кохання”.
  • “Богдані обов’язково потрібен брат”.
  • “Красуня”.
  • “Яка лялечка. Так само, як і мама”.

Поділись


Новини партнерів