17-річна донька Меладзе прийшла на “Голос країни”

Незабаром на 1+1 глядачі побачать новий сезон музичного шоу під назвою “Голос країни”.

Серед інших учасників на “сліпі прослуховування” прийшла донька відомого продюсера та автора багатьох хітів Костянтина Меладзе – Лія. Співачка дуже здивувала глядачів у залі своєю появою.

Я з дитинства мріяла потрапити на “Голос країни”. Мій батько задовго до моєї заявки знав, що я хочу спробувати себе на цьому шоу, і навіть дав мені пораду бути самою собою. Щороку я хотіла прийти на “сліпі прослуховування”, але “Мій перфекціонізм не давав мені цього зробити. Я дуже багато часу працювала, щоб показати себе зараз, самовдосконалювалась. Дуже хочу, щоб “Голос країни” став початком моєї боротьби зі страхом “неідеальної себе”, – сказала Лія Меладзе.

На запитання, що відчувала співачка на сцені, вона відповіла: “У мене була абсолютна дереалізація. За все життя я зробила багато неймовірних речей, виступала на великих сценах, знімалася в багатьох відео, але нічого особливого, ніж сцена “Голосу країни” у мене ніколи не було. Я була як уві сні”.

Про дівчину відомо, що їй 17 років, живе у Києві, була учасницею українського гурту FAR.FOR. На сліпих прослуховуваннях виконала хіт Hallelujah Леонардо Коена. Чи зможе Лія Меладзе розвернути крісла зіркових наставників, стане відомо в одному з ефірів шоу “Голос країни” на 1+1.

Читайте також:Олександр Педан розповів про неприємний інцидент, який трапився з ним на відпочинку

Поділись


Новини партнерів