Бен Аффлек назвав шлюб із Дженніфер Гарнер причиною свого алкоголізму

Минулого понеділка 49-річний Бен Аффлек відверто розповів про боротьбу з алкоголізмом у шоу Говарда Стерна.

Проблеми з алкоголем у актора загострилися у шлюбі з Дженніфер Гарнер, з якою він одружився в 2005 році. Як заявив Бен, якби вони з Дженніфер, як і раніше, були разом, він усе ще пив би.

Мій шлюб – одна з причин, чому я почав пити. Я був у пастці. Я думав, що я не можу піти через дітей (у колишнього подружжя їх троє). Але я був нещасливий. Що я робив? Випивав пляшку віскі і засинав на дивані, що, звичайно, не було вирішенням проблеми. – заявив він.

Аффлек кілька разів проходив лікування від алкогольної залежності, і Гарнер, вже навіть будучи розлученою з ним, підтримувала його.

Користувачі мережі на таке зізнання Аффлека відреагували вкрай негативно та розкритикували його за те, що у своєму алкоголізмі він звинуватив екс-дружину.

Ти звинувачуєш свою дружину у твоїх проблемах із алкоголем? Ти одружився з нею, коли вже був алкоголіком!

Так відгукуючись про колишню дружину, ти виставляєш себе повним кретином та жахливим батьком. Сподіваюся, діти після цього не розмовлятимуть з тобою!

Не думала, що Аффлек така підла людина… Звинувачувати у своїх слабкостях колишню дружину — це дуже низько.

– пишуть користувачі твіттера.

Зараз актор зустрічається зі своїм давнім коханням – 52-річною Дженніфер Лопес. Пара відновила свої стосунки цього року після 17-річної перерви. Розповідаючи про те, чому він не наважувався возз’єднатися з Лопес раніше, Аффлек сказав, що його зупиняла відповідальність перед дітьми.

Я не хотів робити нічого, що могло б завдати їм болю,- зізнався він.

Читайте також: 16-річна донька Полякової розсекретила свій заробіток у Instagram

Поділись


Новини партнерів