Бредлі Купер вперше відповів на чутки про роман із Леді Гагою

Бредлі Купер вперше прокоментував чутки про роман із Леді Гагою, пише The Hollywood Reporter.

Фільм “Зірка народилася”, за який Леді Гага отримала Оскар за “Найкращу пісню” Shallow, вийшов ще 2018 року. Але через півроку, 2019-го, головний актор Бредлі Купер та його кохана Ірина Шейк розлучилися. За їхніми плечима залишилося 4 роки стосунків та донька Лея.

Шанувальники одразу приписали співачці роль розлучниці. Мовляв, саме вона зруйнувала стосунки актора із моделлю Іриною Шейк. Більше того, ситуація загострилася після церемонії вручення премії “Оскар”, де Купер та Гага разом виконали трек про кохання Shallow, який став саундтреком до фільму. Зірки сиділи за роялем щока до щоки.

Проте, за словами Бредлі Купера, картинка, яку бачили глядачі на екрані та на сцені Оскара – лише акторська гра.

“З особистого погляду це знижує рівень занепокоєння. Наші герої закохуються один в одного в цій сцені у фільмі. Це той самий поворотний момент, який відбувається з ними під час виступу перед тисячами людей… Було б дивно, якби ми просто сиділи на стільцях обличчям до публіки”, – зазначив Бредлі Купер.

Свою колегу фільму Леді Гагу він також назвав неймовірно харизматичною.

“Вона просто неймовірно харизматична і красива. Коли я зустрів її, я подумав: “Якщо я зможу використати це, буде класно… Головне, не напартачити. Але потім, коли ми почали працювати разом, я зрозумів: немає межі того, що вона може зробити, і немає межі її самовідданості», – зізнався Купер.

Поділись


Новини партнерів