Джордж Клуні звинуватив Алека Болдвіна у вбивстві українки Галини Гатчинс

Відомий актор Джордж Клуні, коментуючи смерть, яка сталася на зйомках вестерну “Іржа”, не став вигороджувати колегу Алека Болдвіна. Нагадаємо: у жовтні Болдвін випадково застрелив українку Галину Гатчинс, яка працювала оператором на зйомках однієї з картин з його участю. Болдвін вистрілив із пістолета, який, як він вважав, був заряджений холостим патроном. Але, якщо раніше говорилося про безглузду випадковість, то Клуні назвав те, що сталося безумством.

“Смерть Гатчинс була результатом безлічі найдурніших помилок. Може вони і не використали цю зброю для тренувань зі стрільби але у них були бойові патрони поруч з пустушками. Це ж безумство, це обурливо і ні в які рамки не потрапляє. Я працюю в кадрі протягом 40 років, але я ніколи не чув терміну “холодна зброя”. Вони просто говорять про речі, про які я ніколи не чув”, – розповів Клуні. Саме “холодним” назвав помічник оператора той пістолет, який передавав у кадр Болдвіну, і з якого останній застрелив оператора.

Причому Клуні наполягає, що тут не лише вина помічника, і Болдвін мав особисто переконатися в тому, що зброя безпечна. Принаймні сам Клуні так робить завжди. “Кожного разу, коли мені вручають пістолет на знімальному майданчику, буквально кожного разу я дивлюся, відкриваю його, показую людині, на яку його наводжу… Але проблема в тому, що холості патрони дуже схожі на справжні. Там є крихітний отвір, з якого висипають порох… Усі так роблять. Усі це знають”, – сказав він.

Також Клуні не розуміє, чому для фільму “Іржа” найняли новачка-зброяра, яку зараз підозрюють у недбалості. “Це жахлива випадковість. Але 24-річна людина з таким невеликим досвідом не повинна очолювати відділ зі зброєю та патронами. І все зводиться до того, що нам потрібно краще стежити за тим, щоб керівники наших відділів були досвідченими та знали, що роблять”, сказав актор.

Читайте також: Брітні Спірс випила перший келих шампанського за 13 років

Поділись


Новини партнерів