Батько Брітні Спірс вимагає від неї два мільйони доларів відступних за відмову від опікунства

Нещодавно батько 39-річної Брітні Спірс Джеймі заявив, що він готовий піти з посади її опікуна, яку він займав з 2007 року. Однак, тепер з’ясовується, що просто так відмовлятися від опікунства він не буде. Юридична команда Брітні стверджує, що Джеймі вимагає від доньки відступні в розмірі двох мільйонів доларів. Ця сума, за його словами, дозволить йому розплатитися з компанією Tri Star, яка співпрацювала зі співачкою, а також покрити судові витрати.

У понеділок адвокат зірки Метью Розенгарт подав нові документи в суд з проханням про негайне відсторонення Джеймі Спірса з посади опікуна Брітні Спірс.

Джеймі Спірс має піти у відставку зараз, сьогодні, до того, як його відсторонять від роботи. Це було б правильним і порядним вчинком з його боку. Брітні Спірс не буде піддаватися знущанням з боку батька. Вимагання з його боку також є неприпустимим.

Містер Спірс також не має права намагатися утримувати свою дочку в заручниках, встановлюючи умови своєї відмови від опікунства. Мова йде не про нього, а про інтереси його доньки, які, відповідно до закону, наказують йому піти у відставку, – сказав Розенгарт.

Адвокат Брітні також розкритикував заяву юристів Джеймі Спірса, що його єдиною мотивацією для продовження роботи в якості опікуна доньки є його безумовна любов до неї і шалене бажання захистити її від тих, хто намагається нею скористатися.

У той час як містер Спірс заявляє про свою передбачувану “любов” і “підтримку” доньки, коли він позбавив її незалежності і почуття власної гідності і поводився по відношенню до неї образливо, його перша реакція розкриває його справжні мотиви – отримувати великі грошові виплати, – додав він.

Нагадаємо, що битва Брітні Спірс з батьком за опікунство спалахнула з новою силою після резонансного виступу співачки в суді в червні. Співачка розкрила шокуючі подробиці свого життя протягом останніх 13 років, розповівши про тотальний контроль і шантаж з боку її опікунів, і зажадала негайного відсторонення свого батька від цієї посади.

Читайте також: Лілія Ребрик показала, як відсвяткувала день народження донечки

Поділись


Новини партнерів