Віктор Павлік зізнався, що мріє про власну квартиру з терасою

Популярний український виконавець Віктор Павлік, який минулого місяця в четвертий раз став батьком, поділився своєю мрією і планами на майбутнє.

Так, знаменитість в першу чергу зазначив, що в даний час він дуже щасливий, тому що біля нього знаходиться улюблена жінка, дитина і він займається улюбленою справою.

«Бог дав мені улюблену дружину, дитину, улюблену справу. У нас є взаєморозуміння. У світі більшість людей живе за схемою: сім’я, житло, машина і кредит. У нас немає власного житла, знімаємо квартиру. Хотілося б мати власний затишний куточок, де будемо виховувати Мішу», – висловився Павлік.

Зокрема, Віктор зазначив, що мріє купити власну квартиру на останньому поверсі. Головне для артиста, що б апартаменти були просторими, і обов’язково була тераса з видом на Дніпро. Крім цього, Павлік зазначив, що ще він мріє «поставити сина на ноги». Виконавець також пояснив, що зараз він добре розуміє співачку Тіну Кароль, яка свого часу відправила свого сина вчитися до Англії.

«Моє щастя – музика і сім’я. Мрію поставити Мішу на ноги. Багато про це говоримо з дружиною. Трохи лякає те, що бачу на вулиці, часом також мат чую від дітей, стає страшно. Переживаємо, в яке середовище може потрапити наша дитина. Розумію, чому Тіна Кароль відправила свого сина за кордон», – поділився особистим знаменитість.

Читайте також: Анджеліну Джолі знову помітили в компанії The Weeknd на тлі чуток про роман

Поділись


Новини партнерів