Стало відомо, як Бредлі Купер відреагував на новину про роман Ірини Шейк і Каньє Веста

Після того, як стало відомо, що 40-річна колишня дружина 44-річного Каньє Веста Кім Кардаш’ян дала добро на його відносини з 35-річною Іриною Шейк, джерела розповіли, як на роман колишньої коханої і репера відреагував 46-річний Бредлі Купер. Виявилося, що він, як і Кім, теж не має нічого проти цього союзу.

Бредлі повністю підтримає будь-який вибір Ірини. Він просто хоче, щоб вона була щасливою, – наводить слова джерело видання Us Weekly.

Ірина Шейк і Бредлі Купер зустрічалися чотири роки. У них є донька Лея, яку вони виховують разом. Після розставання вони залишилися в добрих стосунках і спілкуються як друзі – нерідко зоряне сімейство можна зустріти разом. Розлучилася пара без скандалів, і допомога суду їм не знадобилася – доньку Ірина і Бредлі “ділити” не стали і проводять з нею час порівну.

Бредлі і Ірина не тільки підтримують хороші відносини як батьки, вони також близькі як друзі і діляться особистим один з одним, – додав інсайдер.

Новий роман не заважає відносинам Шейк з колишнім коханим – на перше місце вони обидвоэ ставлять свою доньку.

У них здорові відносини, і вони з повагою ставляться один до одного, що робить процес спільного виховання простішим. Бредлі зосереджений на своїх доньцыи і матері, яких він обожнює. Вони завжди будуть для нього номером один. У центрі уваги Ірини, звичайно, її донька, а потім – її робота, – поділилося джерело з оточення пари.

Нагадаємо, що чутки про роман Каньє Веста і Ірини Шейк спалахнули з новою силою після того, як їх днями зняли у відпустці у Франції, куди вони прилетіли, щоб відзначити день народження репера. За словами інсайдерів, зустрічатися вони почали ще пару місяців назад.

Читайте також:Дмитро Монатик показав дружину на яскравих знімках

Поділись


Новини партнерів