Браян Остін Грін познайомив кохану Шарні Берджесс зі своїми дітьми

У той час, як 35-річна Меган Фокс вирушила підтримати свого 31-річного коханого Колсона Бейкера на концерт Barstool 500 Party в Індіану, 47-річний екс-чоловік актриси залишився разом з їх трьома синами: восьмирічним Ноа, семирічним Боді і чотирирічним Джорні.

Допомагала Браяну в ці дні впоратися з батьківськими обов’язками його кохана – танцівниця Шарні Берджесс. Грін познайомив свою пасію з дітьми, і, схоже, що вони подружилися. Актор поділився знімком, на якому його сини і Берджесс весело проводять час в басейні.

У коментарях 35-річна Шарні написала, що це були найкращі дні, і поставила смайл у вигляді серця.

З Берджесс актор зустрічається з кінця минулого року. Судячи з усього, Меган не заперечує проти того, щоб їх з Гріном сини проводили з нею час. Сама Шарні тепло відгукувалася про екс-дружину свого бойфренда.

Він чудовий батько, і він, і його дружина, тобто колишня дружина, виростили трьох прекрасних синів. І вони чудові, милі, добрі і уважні. Вони виконали дивовижну роботу, – говорила Берджесс в інтерв’ю.

Але ось що обурює Фокс, так це те, що колишній чоловік ділиться сімейними знімками в соцмережах. Вона вважає, що він демонстративно показує, який він хороший батько, ніби докоряючи її в тому, що вона недостатньо хороша мати.

Чому ти не можеш перестати використовувати дітей для “показухи” в своєму Instagram? Ти так хочеш виставити мене в ролі матері, якої постійно немає поруч, а себе зобразити батьком року, – говорила Фокс.

До слова, діти колишньої пари познайомилися і з бойфрендом своєї мами і теж відмінно з ним порозумілися.

Батьки Ноа, Боді і Джорні збираються вирішувати питання про опіку над ними через суд. Нагадаємо, що про розставання Меган Фокс і Браян Остін Грін оголосили рік тому. У шлюбі вони прожили 10 років.

Читайте також: Джамала похизувалася стрункою фігурою у ефектній сукні

Поділись


Новини партнерів