Анджеліна Джолі обурена рішенням суду у справі про опіку над їхніми з Бредом Піттом дітьми

У понеділок 45-річна Анджеліна Джолі подала документи у Другій окружний апеляційний суд Каліфорнії з вимогою в черговий раз відсторонити суддю Джона Удеркірка від справи про опіку над їхніми з 57-річним Бредом Піттом дітьми. Актриса заявила, що суддя відмовився вислухати свідчення неповнолітніх дітей про їхні бажання з приводу батьківського піклування. Джолі сказала, що їй було відмовлено у справедливому судовому розгляді.

Нагадаємо, що колишнє подружжя вже який рік бореться за опіку над дітьми. У пари їх шість: прийомні, 19-річний Меддокс, 17-річний Пакс, 16-річна Захара, і біологічні, 14-річна Шайло і 12-річні Вів’єн і Нокс.

Адвокати акторки заявили, що їй не дали можливості представити докази, що мають відношення до благополуччя і безпеки дітей.

Джон Удеркірк – той самий суддя, який зареєстрував шлюб пари в 2014 році. Зоряна пара сама вибрала його як головного суддю у справі про опіку над дітьми, однак потім Джолі заявила, що у Удеркірка є конфлікт інтересів на тлі ділових відносин, які нібито пов’язують його з одним з адвокатів Пітта.

Команда юристів Бреда Пітта заявила, що суддя провів масштабний розгляд справи судом упродовж останніх місяців і прийняв справедливе попереднє рішення. Адвокати актора також відзначили, що свідчення, які його екс-дружина представила суду, не заслуговують на довіру. На їхню думку, рішення про опіку має бути змінене на прохання їхнього клієнта і відповідно до інтересів дітей.

Очікується, що суддя винесе рішення про спільну опіку, що Джолі не влаштовує. Зараз діти пари живуть разом з матір’ю і лише іноді бачаться зі своїм батьком.

Нещодавно актриса заявила, що представить докази домашнього насильства з боку екс-чоловіка, що Бреда шокувало. При цьому ні про яких відомих випадках насильства з боку Пітта відомо раніше не було.

Читайте також: На Кім Кардаш’ян і Каньє Веста подали в суд

Поділись


Новини партнерів