Леді Гага розповіла, що завагітніла після зґвалтування

35-річна Леді Гага відкрито розповіла про свій досвід перенесеного сексуального насильства. Зірка зізналася, що, коли їй було 19 років, її згвалтував музичний продюсер (його імені вона не назвала), після чого вона завагітніла. Про це вона розповіла в новому документальному фільмі принца Гаррі і Опри Уїнфрі “Я, яку ви не бачите” (The Me You Can not See), який присвячений проблемі психічного здоров’я.

Мені було 19 років, і я працювала в індустрії. Продюсер сказав мені: “Зніми свій одяг”. Я йому відмовила. Я пішла, тоді він мені сказав, що спалить всі мої записи. І він не зупинявся. Він не переставав просити мене зробити це, і я просто застигла. Не пам’ятаю, що було далі, – сказала вона.

Гага розповіла, що спочатку вона відчула сильний біль, а потім – повне заціпеніння.

В результаті цього у зірки стався нервовий зрив, і вона впала в депресію. Через кілька років співачка потрапила в лікарню, де їй надавали психіатричну допомогу.

Я хворіла кілька тижнів. Тоді я усвідомила, що це був такий біль, який я відчула, коли чоловік, який мене згвалтував, кинув мене вагітну біля будинку батьків. Мене рвало і нудило, – розповіла вона.

Співачка зізналася, що після зґвалтування цей продюсер замкнув її в студії звукозапису, де тримав протягом декількох місяців і жорстоко з нею поводився.

Леді Гага додала, що вирішила ніколи не називати імені цього продюсера, так як більше не хоче з ним зустрічатися віч-на-віч.

Співачка також зізналася, що займалася селфхармом, завдаючи собі фізичний біль. Як розповіла зірка, їй знадобилося три роки, щоб знайти способи впоратися з внутрішніми демонами. Зараз вона все ще продовжує свій шлях до зцілення і працює над своїм психоемоційним станом.

Поділись


Новини партнерів