Тіна Кароль залишає шоу “Голос країни”

Минулої неділі, 25 квітня завершився 11 сезон вокального шоу “Голос країни”. Переможцем став Сергій Лазановський, наставником якого була Надя Дорофєєва. Однак сюрпризи фіналу на цьому не закінчилися. Беззмінний тренер шоу Тіна Кароль повідомила, що не буде більше брати участь в проекті.

Варто відзначити, що співачка вісім років була тренером на шоу, і тепер вирішила залишити проект і навіть знайшла собі заміну. Своєю несподіваною заявою Тіна Кароль приголомшила фанатів під час прямого ефіру суперфіналу. Вона повідомила, що не планує бути наставником в 12 сезоні вокального проекту.

“Це мій останній сезон. Я дуже вдячна “Голосу країни” і всім, хто довірив свою долю команді Тіни Кароль. Я люблю кожного, хто взагалі стосувався цього проекту і всіх, хто був на бекстейджі. Це велика робота”, – сказала Кароль.

Вперше Тіна зайняла суддівське крісло в третьому сезоні, в 2013 році. Потім зробила перерву і повернулася з п’ятого сезону (2015). З тих пір вона стала беззмінним тренером “Голосу”, просидівши за червоною кнопкою сім років поспіль. У 2015, 2017 і 2020 виконавці з команди співачки ставали переможцями.

Читайте також: Аніта Луценко розповіла про поповнення в родині

Поділись


Новини партнерів