Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес вирішили разом повечеряти після розставання

Оголосивши зовсім недавно про розрив, 51-річна Дженніфер Лопес і 45-річний Алекс Родрігес відзначили, що залишаються друзями. І своє слова вони, схоже, дотримали.

Як повідомляє видання ET, в п’ятницю колишніх закоханих бачили разом у готелі Bel Air в Лос-Анджелесі, куди вони приїхали на вечерю. Це місце для співачки і бейсболіста особливо пам’ятне – саме тут відбулося їхнє перше побачення в 2017 році.

За повідомленнями інсайдера, на зустріч Лопес і Родрігес поїхали окремо.

Вечеря не була схожа на романтичну зустріч, – додав він.

Незважаючи на те, що, за чутками, причиною розставання пари стала недовіра з боку Лопес до коханого, відносини між ними, судячи з усього, дійсно залишилися хорошими. Нещодавно Лопес привітала з 13-річчям і молодшу доньку колишнього нареченого Еллу. За час роману пари їхні діти від попередніх шлюбів дуже зблизилися і подружилися, а розставання Дженніфер і Алекса стало для них великим ударом.

Сама Лопес зараз зосередилася на роботі – зірка продовжує зйомки в новому фільмі і працює над іншими проектами. Справитися з особистими переживаннями їй допомагає її колишній чоловік Марк Ентоні, з яким вони разом виховують двох дітей. Як відзначають джерела, з екс-чоловіком Лопес добре дружить, і він завжди готовий прийти їй на допомогу.

Читайте також: Аніта Луценко розповіла про поповнення в родині

Поділись


Новини партнерів