Донька Тома Круза і Ніколь Кідман опублікувала рідкісне селфі в соцмережах

28-річна Ізабелла не приховує від громадськості свою сторінку в Instagram, але знайти там фото дівчини – велика рідкість. Велика його частина складається з її картин та інших творчих робіт – наприклад, в 2018 році вона запустила власну колекцію футболок з авторськими принтами. Але приблизно раз на півроку вона радує передплатників Селфі: на свіжому знімку вона стоїть на вулиці, і через шапку і шарф можна розгледіти тільки її обличчя, в тому числі пірсинг в області носа.

Те ж обличчя, зате нові принти в моєму офіційному інтернет-магазині, – підписала вона фото, анонсувавши нові картини на своєму сайті.

Про особисте життя Белли відомо дуже мало: в жовтні 2017-го року вона переїхала зі своїм чоловіком, IT-консультантом Максом Паркером, за якого вийшла заміж у 2015-му, в скромний будинок в лондонському районі Кройдон. І веде зовсім інше, звичайне життя, ніж те, що було у неї в дитинстві, коли вона жила в родині голлівудських зірок.

Як і їх прийомний батько Том Круз, Ізабелла і її брат Коннор стали послідовниками саєнтологічної церкви. Ізабелла навіть писала, що “батько тим самим врятував її життя у важкий момент”. Багато років після розлучення батьків вони не спілкувалися з прийомною матір’ю, Ніколь Кідман. Вона рідко згадувала про це в інтерв’ю, говорячи, що для неї ця тема дуже болюча. Лише недавно актриса налагодила відносини з Белою, і та навіть взяла подвійне прізвище батьків, а ось Коннор з Кідман не спілкується і по сей день.

Нагадаємо, Ніколь зустріла свого майбутнього чоловіка Тома Круза на зйомках фільму “Дні грому” в грудні 1989 року. Коли між ними зав’язався роман, Круз розлучився зі своєю дружиною Мімі Роджерс, і пара одружилася в переддень Різдва того ж 1989-го. Подружжя роздучилося в 2001 році після 9 років і 11 місяців спільного життя. Від цього шлюбу у Круза залишилося двоє прийомних дітей: донька Ізабелла Джейн і син Коннор Ентоні.

Після розлучення батьків Ізабелла і Коннор залишилися жити з батьком. Як повідомляє західна преса, Ізабелла багато років не спілкувалася з Ніколь, проте останнім часом їм вдалося налагодити відносини. Свій останній фільм “Лев” австралійська актриса назвала “листом любові” до своїх прийомних дітей. Зараз вона виховує двох біологічних донечок, 12-річну Сандей і 10-річну Фейт, від шлюбу з музикантом Кітом Урбаном. А у Тома Круза є 14-річна дочка Сурі від шлюбу з актрисою Кеті Холмс, з якою актор вже кілька років не бачився.

Читайте також: Кейт Вінслет розповіла, як мало не померла на зйомках продовження «Аватара»

Поділись


Новини партнерів