В мережі влаштували флешмоб з проханням повернути Олега Винника на “Танці з зірками”

Мережа обурена “дискваліфікацією” Олега Винника та Олени Шоптенко на “Танцях з зірками”. Шанувальники і зірки шоу-бізнесу вимагають повернути пару в проект.

Учасники “Танців з зірками”, телеглядачі, користувачі соцмереж і зірки українського шоу-бізнесу влаштували флешмоб на підтримку однієї з найяскравіших пар на паркеті. Згідно з правилами танцювального шоу фаворити мільйонів Олег Винник і Олена Шоптенко змушені були покинути проект, пропустивши два ефіру через хворобу на COVID-19.

Однак, колеги артистів “по цеху” не погодилися з таким рішенням і виступили з проханням повернути Олега і Олену.

Вельми бурхливо на новину про дискваліфікацію відреагували і в соціальних мережах:

“Несправедливо !!! Ми б Хотіли Бачити вашу пару далі на паркеті! Одужуйте”.

“Олег, ми щиро переживаємо за вашу пару. Ваша пара дарує найяскравіші емоції з самого першого ефіру, це безумовно найкраща прикраса проекту. Бажаємо, щоб ви скоріше одужали і повернулися на паркет, буде дуже не вистачати вас там, сподіваюся, прислухаються до слів Олі Фреймут і вас залишать”.

“Однозначно повернути, дискваліфікація не повинна бути, тому що людина не змогла вийти на паркет через хворобу, а не за своєю примхою… Для мене дискваліфікація – це більш негативно, якщо людина порушила правила і т.д. Так що вважаю дискваліфікацію не зовсім коректною”.

Читайте також: Настя Каменських вразила спокусливим танцем в білому костюмі

Поділись


Новини партнерів