Вагітна Софі Тернер показала оголений животик в бікіні

24-річна британська актриса показала себе в цікавому положенні. Софі Тернер продемонструвала фігуру, яка практично не змінилася, незважаючи на пізні терміни.

Зірка «Гри престолів» приховувала, що чекає дитину. Лише завдяки папараці шанувальники могли спостерігати за вагітною актрисою. Ставши мамою, Софі оприлюднила кадри, на яких показала себе з животом.

На першому фото дружина Джо Джонаса позувала в бікіні, стоячи в басейні. Майбутня мама тримала за лапу улюбленого пса і дивилася на нього з посмішкою. Іншою рукою зірка підтримувала поперек – такий стан говорить про те, як нелегко з таким животом тендітній Софі.

Інший портрет Тернер був зроблений під час сонячних ванн. Змінивши верх бікіні і зібравши волосся в пучок, молода мама відпочивала на шезлонгу. Актриса супроводила кадри однаковим підписом з емоджі у вигляді вагітної жінки, сердець і сонця.

Фоловерів вразили опубліковані знімки. Це вперше, коли у них з’явилася можливість побачити зірку з “вагітним” животом в такому відкритому вбранні. «Тобі так пасує вагітність!», «Ну просто худенька! Навіть з животиком», « Якби не живіт, ти майже не змінилася», «Красуня», «Який акуратний гарний животик, диво!» – написали користувачі.

Про вагітність актриси стало відомо в середині лютого. Для Софі і Джо ця дитина стане першою.

Читайте також: Вагітна Софі Тернер перестала приховувати помітно кругленький живіт

Поділись


Новини партнерів