Зірка саги “Сутінки” готується стати батьком

Радісною новиною про прийдешнє поповнення поділилася відома пара – 35-річна зірка саги “Сутінки” Келлан Лутц і його 32-річна дружина Бріттані – готуються стати батьками. Драматичності моменту додає і той факт, що 7 місяців тому вони пережили трагедію: у актриси на початку 2020 року був викидень на шостому місяці вагітності.

І тепер в Інстаграм подружжя поділилися з шанувальниками: вони знову чекають дитину!

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Brittany Lutz (Gonzales) (@brittanylynnlutz)

Ось що говориться в їх листі для фоловерів:

Все по-справжньому, ми знову чекаємо дитину! Повідомляємо цю новину всім тим, хто не знав. Спасибі за те, що підтримували і молилися за нас. Ми на сьомому небі від радості.

Подружжя з’явилися в кадрі з християнською книгою письменника Чарльза Ф. Стенлі під назвою Every Day in His Presence. Пізніше також пояснили, що віра в Бога і молитви дали сили пережити втрату дитини і жити далі, хоча ця біль ніколи нікуди не зникне:

Відданість – це послух навіть тоді, коли Бог говорить вам робити те, що не має логічного пояснення. Я потроху ділюся наслідками втрати нашої дочки і розповідаю про свою спокусу бути неслухняною і віддаватися своїм емоціям і почуттям. Боже, як я рада, що ти втрутився! Тепер я тут, поруч зі своїм найкращим чоловіком, новим дивом всередині мене і нульовим страхом перед майбутнім. Я сподіваюся, ця історія вас надихне!

Також Бріттані зізналася, що вони з чоловіком пройшли дуже непростий шлях, але все ж вирішили ділитися з шанувальником деталями свого життя. Тепер знамените подружжя приймають поздоровлення з прийдешнім поповненням.

Нагадаємо, що Келлан і Бріттані Лутц одружилися в 2017 році. Через два роки після цього подружжя оголосило, що чекають дитину, а через півроку повідомили про викидень.

Читайте також: Джонні Депп закрутив роман з німецькою моделлю

Поділись


Новини партнерів