Ольга Куриленко похизувалася ідеальною фігурою в купальнику

40-річна Ольга Куриленко у відвертому вбранні відпочила на яхті. Актриса оприлюднила чуттєві фото.

«Дівчина Бонда» насолоджується життям на півночі Франції. Зірка ще не повернулася до зйомок, тому в її розпорядку дня морські прогулянки і сонячні ванни. Так, Ольга засмагала на розкішній яхті, а потім влаштувала фотосесію на заході сонця. Куриленко красиво позувала в білому бікіні, яке ідеально підкреслювали фігуру актриси.

На зірці також була строката накидка. Ольга приспустила її, оголивши витончені ключиці і тендітні плечі. Кінодіва розвела руки так, щоб краще було видно її плоский живіт і стрункі ноги. Густе кучеряве волосся актриси злегка майоріло на вітрі.

Куриленко відвела погляд від камери і мрійливо дивилася кудись у далечінь. У променях вечірнього сонця засмага красуні виглядала ще ефектніше. «Насолоджуюся моментами!» – підписала знімки Ольга.

Фанати обсипали актрису компліментами. Багатьох вразила краса кінодіви.

«Дуже гаряче!», «Так виглядає досконалість!», «Вау, як ви гарні», «Фантастична!», «За межами ідеалу!» – написали фоловерів.

Розслаблене проведення часу позитивно позначається на зовнішності Ольги. Актриса без макіяжу в домашній пов’язці виглядає так, ніби готова зніматися для обкладинки глянцю. На її сяючій шкірі немає жодної зморшки, а колір обличчя рівний і зі здоровим рум’янцем.

Поділись


Новини партнерів