Солодка дієта Уми Турман: мінус 5 кг і 3 десерти в день

Здається, Ума Турман не поправляється ніколи. При цьому зірка фільмів «Убити Білла» і «Кримінальне чтиво» дуже любить солодке. Секрет гарної фігури Уми такий: коли потрібно прийти в форму перед зйомками, вона сідає на солодку дієту. Головне правило: солодке не після їжі, а замість їжі!

У чому секрет?

Багато дівчат готові відмовитися від усього заради красивої фігури, але рідко – від солодкого! Ума Турман знайшла вихід із ситуації і віддає перевагу «розумним» солодощам. Ця дієта – справжня знахідка для ласунів. Зірка запевняє, що коли потрібно за тиждень скинути кілька кілограмів перед зйомками, то купує тільки дозволені продукти. Інших в її холодильнику просто немає, а значить, і небезпека зривів знижується.

Принципи солодкої дієти

1. У більшості продуктів, які входять в раціон, має бути високий вміст білка. Тобто дозволені не всі десерти: від булочок, печива або тортів все-таки доведеться відмовитися. Зате можна їсти морозиво, фруктовий лід, солодкі йогурти і пудинги, протеїнові батончики, шоколад, молочні муси і коктейлі. Це так звані «розумні» солодощі, які дадуть організму відчуття ситості.

2. Їсти солодощі потрібно не після основного прийому їжі, а замість нього! Це дуже важливо, адже зазвичай ласуни роблять навпаки: спочатку їдять корисні продукти, а потім переходять до десерту. Саме через це кількість споживаних калорій виходить за всі розумні межі і ми набираємо вагу. Прихильники солодкої дієти чинять інакше: переходять відразу до найсмачнішого – десерту!

3. їсти потрібно не менше шести разів на день, невеликими порціями. Таке дробове харчування дозволяє організму витрачати енергію за рахунок жиру, а не м’язів. Калорійність кожного прийому їжі – не більш 250 ккал.

4. Будь-який з прийомів їжі протягом дня можна замінити однією порцією розумного десерту.

5. Пити не менше 8 склянок води в день. Це важливо, тому що ми часто приймаємо відчуття спраги за голод. І тягнемося за бутербродом замість того, щоб випити води.

Що можна їсти, крім солодощів?

 • горіхи
 • свіжі овочі
 • молочні продукти
 • ягоди
 • яйця
 • нежирне м’ясо
 • хліб з цільного зерна

Солодощі їсти тільки «розумні», а секрет полягає в тому, що вживати їх потрібно на основний прийом їжі. До «розумних» солодощів відносяться фруктовий лід, пудинг (без вмісту жиру), тільки чорний шоколад. Солодке необхідно не після їжі, а замість! Це означає, що в результаті ви отримаєш плоский і пружний живіт. Пити більше води, ми часто приймаємо спрагу за голод.

Приклад раціону Уми Турман:

Сніданок: сир тільки тофу – 150 г, свіжі ягоди 100 г
Другий сніданок: Салат (листовий) + горіхи
Ланч: Пудинг
Полудень: броколі, приготована на пару, – 300 г + зерновий тост
Перекус: енергетичний білковий коктейль
Вечеря: морозиво

Зірка запевняє, що на такій дієті може прожити від 30 днів до 6 місяців. Однак навряд чи такий раціон можна вважати збалансованим. Швидше він підійде для того, щоб швидко запустити процес зниження ваги або схуднути перед важливою подією: вже за тиждень зникає 4-6 кг!

Переваги і недоліки

На прикладі самої уми Турман можна сміливо стверджувати: основна перевага дієти – це її ефективність. Але людям з будь-якими хронічними захворюваннями варто проконсультуватися з лікарем перш, ніж приступати до такої дієти. Вихід з такого раціону повинен бути плавним і рівномірним. Інакше скинуті кілограми швидко повернуться.

Дуже важливо: додайте зарядку

Кілька вправ, до яких вдається Ума Турман, щоб підтримувати шкіру в тонусі

 • 3 підходи підйому таза по 10 разів кожен. Лежачи на підлозі, ноги зігнути в колінах, руки вздовж тіла. Таз підняти і затримати вгорі на пару секунд, а потім повернутися у вихідне положення
 • Прості віджимання від підлоги 10 разів, 2 підходи
 • Повні присідання з навантаженням 10 разів, 3 підходи
 • Підйом прямих ніг лежачи. Ноги не опускати на підлогу, а тримати у висячому положенні, скільки вистачить сил. Починати з 5 разів, щодня додаючи по одному.
 • Віджимання з затримкою. Потрібно прийняти упор лежачи і, опускаючись вниз, затриматися в цьому положенні на 10 секунд. З кожним днем ​​час затримки збільшується на одну-дві секунди
 • Підйом ноги назад, 15 разів на кожну ногу, 3 підходи
 • Підйом гантелей, 15 раз, три підходи
 • Нахили з гантелями 10 разів, 3 походи
Поділись


Новини партнерів