Наталія Могилевська з’явилась на публіці з глибоким декольте

Співачка Наталія Могилевська поділилася важливими думками, позуючи в спокусливому вбранні.

Знаменитість виставила стильне свіже фото з виступу в київському Палаці Спорту, позуючи на сцені в пікантному латексному вбранні та еротичному мереживному боді, засвітивши форми.

Так, артистка зізналася, що думає про шоу-бізнес і пояснила, чому важливо розуміти, про що співаєш і нести в маси більше добрих вчинків.

“Шоу-бізнес – це просто мікрофон, на який спрямована величезна кількість світла, преси та телебачення. І ти можеш використовувати мікрофон як завгодно, його почують мільйони. Ти можеш вийти, стати в непристойну позу і сказати кілька брудних лайок і матюків, а можеш вийти і заспівати щось божественно красиве”, – поділилася думками Могилевська. Фоловери не пройшли повз і засипали Наталю компліментами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Шоу-бизнес – это просто микрофон, на которое направлено огромное количество света, прессы и телевидения. И ты можешь использовать этот микрофон как угодно, его услышат миллионы. Ты можешь выйти, стать в неприличную позу и сказать несколько грязных и матерных слов, а можешь выйти и спеть нечто божественно красивое и рассказать всем людям, о том что стоит любить жизнь, ценить и уважать себя, своих родителей, своих детей и благодарить Бога за свою жизнь. #могилевская #натальямогилевская #легендаалексеевна #шоубизнес #сднемрождения #микрофон

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

ДЖЕРЕЛОРадіо Максимум
Поділись


Новини партнерів