Кейт Мосс відсвяткувала день народження доньки в Сен-Тропе

Для багатьох моделей початок осені ознаменований стартом нового модного сезону і показами на численних тижнях моди. Модель Кейт Мосс вирішила не брати приклад колег з fashion-індустрії і замість Парижа виїхала в іншу точку Франції – на південний курорт Сен-Тропе. З собою Кейт взяла не тільки бойфренда Миколу фон Бісмарка, а й доньку Лілу, влаштувавши там святкування її 16-річчя.

16-й день народження Ліли Грейс, доньки Кейт від редактора журналу Dazed & Confused Джефферсона Хека, був ще в суботу, але святкування цієї дати розтягнулося на всі вихідні. Разом з Лілою і її мамою відпочивати на Лазурний берег також приїхала давня подруга Кейт і колишня дружина Джуда Лоу Седі Фрост і її донька Айріс Лоу.

Сама Мосс виглядає на знімках папарацці щасливою і розслабленою. Минулого року вона пройшла курс лікування від алкогольної залежності, і навіть на дні народження доньки в руці у Кейт бачили тільки безалкогольне пиво. Більше сонця і активного відпочинку і ніякого алкоголю, – мабуть, саме такого принципу тепер дотримується відома модель.

Поділись


Новини партнерів